Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Érdemes ilyen gépet játékra...

Érdemes ilyen gépet játékra venni?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

[link]


Ilyen gépet szeretnék venni naggyából csak Mists of Pandarianozni fogok rajta és hogy erős gép e?



2013. aug. 5. 12:24
 1/10 anonim ***** válasza:
Nagyon erős! A mai játékok már nagyon nagy rendszerigényt követelnek, ezért is kell nekik minél erősebb gép! Ez pedig nagyon erős, TALÁN nincs is olyan játék, amit az adatok alapján ne tudna elvinni. Úgyhogy az, hogy megéri-e, csak az árán múlik!
2013. aug. 5. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A legtöbb játékot nem adják ki OSXre , szóval nem jó játékra
2013. aug. 5. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat! Igen ez az egyetlen bajom nekem is de nem hiszem hogy a WoW-on kívül fogok mást játszani.:D
2013. aug. 5. 12:46
 4/10 anonim válasza:
Hülyeség, macbookra simán fel lehet tenni a windows-t bootcamp-el és 100% stabil. Amúgy nem olyan erős mint ahogyan az első válaszoló el van ájulva tőle, pc-be kb 130 ezer körül hasonlót raksz össze.
2013. aug. 5. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

#1-es vagyok! Hát igen, az operációs rendszer az egyetlen hátránya, de nem baj: azt le lehet törölni, és rárakni a legjobbat: Windows 7 Ultimate Professional 64bit.

Ennél gyakorlatban sem találsz jobbat, ez tudja vinni bármelyik játékot, és még a gép is simán elbírja.

2013. aug. 5. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
#1-es te inkább ne nagyon irkáljál mert nem nagyon értesz hozzá ahogy látom.
2013. aug. 5. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Ne veszekedjetek legyszives!

Nekem a kinézete miatt is nagyon tetszik :/ mert mégiscsak a monitor ba van benne minden. Ezert nem akarok összetartani gépet mert szerintem csoda gyönyörű.

2013. aug. 5. 14:42
 8/10 anonim válasza:

Nem veszekszek csak tényleg nem ért hozzá, akkor minek válaszol. Amúgy ha neked megéri azt a négyszeres árat (vagy a szüleidnek)akkor vedd meg... Nekem is tetszik félreértés ne essék...:D De ara számíts, hogy ha egy webkamera tönkremegy benne viheted az egész gépet a szervízbe, de állítólag minőségi cucc. Bootcampről meg itt talász töb infót ha win-t akarsz rátenni:

[link]

2013. aug. 5. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm :D
2013. aug. 5. 14:50
 10/10 anonim ***** válasza:
De igen értek hozzá! Ha konkrétan a típushoz nem is, de tudom, hogy mi micsoda, és hogy azok teljesítménye mire elég játékokkal szemben!
2013. aug. 5. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!