Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen TV-t vegyek? LG-t vagy...

Milyen TV-t vegyek? LG-t vagy Samsungot?

Figyelt kérdés
LG 42LA620S / 42LM640S vagy Samsung UE40F6400 között próbálok dönteni, szeretném hogy aránylag gyors legyen (nem tudom hogy hány magosok az LG-k) valamint én azért hajlok az LG felé mert van benne pl. Dual Play, Motion Control meg nekem jobban bejön a passzív 3D de ha nagyon lassu akkor inkább a Samsungot veszem) meg hallottam hogy az pl. az LM-nek a hátránya hogy csak Digitális adást tud felvenni... Ez a többinél nincs így?

2013. aug. 5. 12:15
 1/10 anonim ***** válasza:

A Samsung és az LG alapjába véve jó márkák! Nekünk van egy Samsung, az még a régi hagyományos "doboztévé", legalább 16 éves, de azóta is tökéletesen működik, nem volt javítva, szóval...

Az LG-ről nincs tapasztalatom, de sokan dícsérik. A 3 TV közül nehéz a választás, mert a 42LM640S a legjobb alapból, viszont a Samsung-on sokkal több alkalmazás van. Inkább linkelem neked az összehasonlítást:


[link]

2013. aug. 5. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Osynho ***** válasza:

Ennyi pénzt tuti nem adnék ki egy 42-es LCD TV-ért. Érdekes, hogy minden szempont előkerült, csak a képminőség nem, ami kb az egyetlen fontos szempont egy képmegjelenítő estében (de lehet túl konzervatív vagyok ilyen téren :D)


Olyan Panasonic plazmát kapni 200e környékén, hogy ezek a tv-k elsírják magukat mellette. :D

2013. aug. 5. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
hát 200.000 nekem műr kicsit sok meg nem tul kevés áramot fogyaszt egy Plazma TV, valamint én inkább a bevált márkáknál maradok :P
2013. aug. 5. 13:13
 4/10 Osynho ***** válasza:

Bevált? :D A Panasonic a legnagyobb név a plazmák között!


Hogy sokat fogyaszt a plazma, az relatív. Ha havi 1000Ft-al dobja meg a villanyszámlát, de képminőségben megveri a 100ezerrel drágább LCD-ket is, akkor a kvázi megspórolt pénzből jó pár évig eltévézgetsz... :)

2013. aug. 5. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
#1-es vagyok! Én plazmát soha nem vennék: az LCD-nek és a LED-nek is sokkal kisebb a fogyasztása, és kevésbé káros a kisugárzásuk is! A Philips pl. pont ezért hagyta abba 2007-ben a plazmák gyártását, azóta csak a másik 2 fajta jön le a gyártósorról.
2013. aug. 5. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Osynho ***** válasza:
A fogyasztást levezettem miért nem számít (szerintem), a kisugárzást meg nem egészen értem. :/
2013. aug. 5. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Kedves #6-os! Elektronikus kisugárzásról beszélek, ami a képernyő fényét adja!
2013. aug. 5. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Osynho ***** válasza:
És ez ártalmas az egészségre? És csak a plazmánál jelentkezik?
2013. aug. 5. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem azt mondom, hogy csak a plazmánál, csak annál a lejobban! Nem tudom, hogy mennyire igaz a káros hatása, de sokan állítják, hogy hosszabb idejig nem tesz jót!
2013. aug. 5. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Osynho ***** válasza:
Hát én erről nem hallottam még. De lehetséges.
2013. aug. 5. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!