Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hol és milyen tabletet vegyek?

Hol és milyen tabletet vegyek?

Figyelt kérdés
Üdv. Szeretnék egy tabletet, de nem tudom hol tudok olcsót venni.. Igazság szerint csak arra használnám mint a telefont, zenét hallgatni, pouzni, és internetezni.. Ezért ugye wifis kell hogy legyen, de nem akarok 16-18ezernél többet költeni rá. Hisz csak azért kell mert nagy kijelzője van.. :) Szóval, hol tudok újonnan 16.000 - 18.000Ftért wifis tabot venni? Auchan? vagy esetleg online rendelni? az még jobb lenne! :)

2013. aug. 5. 08:34
 1/4 anonim válasza:
szia hiába vennél ennyiért tabot, biztos vagyok benne hogy megbánnád. fagyna, nem vinné a videókat lassú lenne csak bosszankodnál vele... gyűjts még 1 évig most a jó tabok 60é rt vannak ezek mindent elvisznek 1 év mulva lemennek 35-40 re akkor majd veszel:) jobban megéri mint most 1 szart venni
2013. aug. 5. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szia! :) Köszönöm a válaszod, de az az igazság hogy öcsémnek van egy Concorde Tab One-ja amit 25ezer forintért vett. Kipróbáltam és nekem tökéletes, mivel mint már írtam csak facebookozni, zenét hallgatni, képet tárolni kell.. Meg esetleg pouzni! :) Nem játszani kell, netezni meg szerintem tökéletes :). Van okostelefonom, samsung galaxy mini, viszont álmaim telefonja egy samsung galaxy note 2.. elsősorban a mérete miatt.. Bár ezt a telefont is csak netezni, facebookozni, zenét hallgatni használnám.. csak ugye szép nagy! Ezért összegezve a dolgokat, jobban járok egy olcsó tabbal! :) nagy kijelzője van, 4.0-ás android rendszer.. jobb mint egy galaxy mini! :) De azért köszönöm a válaszod! Amúgy, ha akarnék sem tudnék spórolni.. Nem kapok zsebpénzt a szüleimtől, és most hogy jön az iskola idő dolgozni sem mehetek el.. inkább kérem előszülinapi vagy elő karácsonyi ajándék ként. :D
2013. aug. 5. 14:16
 3/4 anonim válasza:

[link]

Ezek között nézegethetsz

2013. aug. 6. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2013. aug. 8. 12:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!