Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Melyek azok a játékok, amik...

Melyek azok a játékok, amik nem futnak softmodolt ps2-n?

Figyelt kérdés

Letöltöttem a cod5-öt, de úgy tűnik, hogy pont belefutottam egy olyanba, ami ne fut. A ps-em beolvassa a pendrivet, az USB menünél ki is írj hogy ott a játék, de amikor elindítanám csak a sötét képernyő...

Ha tudsz írj le olyan játékokat, amik 100 hogy futnak!



2013. aug. 3. 09:01
 1/5 anonim ***** válasza:

USB-n sok játék lefagyvagy nem indul el stb.(USB 1.1-es)

Ha kiírod valószínűleg viszi.

2013. aug. 4. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Üdv én eddig kb 80- letöltöt jàtékból 6-7-tel találkoztam ami nem futot usbn de és itt jön a poén más helyröl letöltve müködöt lehet neked is csak ennyit kellene tenned de lehet hogy csak mázlim volt.
2013. aug. 4. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Softmodon belül is megfigyelhető több csoport. A három amin érdemes próbálkozni az a ESR (patchelt DVD lemezről futtatott) USB Advanced (Pendrive-ről futtatott) Open PS2 Loader (Pendrive-ről, vagy hálózatról) futtatott. Ha egyikőjüken sem fut, akkor beszélhetünk arról, hogy nem futnak. Call of Duty 5 ESR-rel biztosan fut. Ami közel 100% hogy sehogy sem fut softmoddal az a Crazy Taxi meg a Lotus challenge.
2013. aug. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
16:28 vagyok a Crazy Taxi opl 8-cal fut meg van az iso zone-ről szedtem le viszont én meg nem találtam még opl-re Brothers in Arms Earned in Blood így talán ez opl-en nem futatható .
2013. aug. 5. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Dragon ball budokaii tenkaichi 3 az szépen futott... csak a bevezető videó akadozik kicsit (de hát az kit érdekel)

devil may cry 3 is szépen megy

2013. aug. 13. 11:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!