Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Valaki meg mondaná, hogyan...

Valaki meg mondaná, hogyan lehet pendriveról jáccani egy softmodolt ps2-n?

Figyelt kérdés

2-3 nap múlva érkezik meg a softmodolt memóriakártyám, és mikor megérkezik ki szeretném próbálni....

Ugye ezzel a módszerrel lehet írott lemezről jáccani, de azt is hallottam; hogy pendrive-ról is lehet.

Mit kell tennem? Le tudnátok írni nekem a folyamatot? (gondolom formázás.. stb...+telepítés)



2013. júl. 30. 18:57
 1/8 anonim válasza:
2013. júl. 30. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
opl8-ragd fel a mem carira usbutil-ragd a pc-re ezzel kell konvertálni az isot hogy fel ismerje az opl de gondolom vaterás így kérhetsz a gazdátol is leírást de ha nem ad akkor ennek a két db progira rákeresel a google barátal és biztos találsz róla pl használati videókat stb.
2013. júl. 31. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
ez lemaradt enél nincs gb-korlát én 120gb hdd-vel használom.
2013. júl. 31. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
opl8?? azt muszáj rátenni a memóriakártyára? úgy simán, softmodoltan nem viszi a pendrive t ? ha igen, akkor hogy tegyem rá, mert nincs memóriajkártya olvasóm a gépemen...
2013. aug. 1. 17:48
 5/8 A kérdező kommentje:
Most olvastam, az illető, aki készíti a kártyámat tesz á hd loadert...
2013. aug. 1. 18:38
 6/8 anonim ***** válasza:

Igen csak a nevében is benne van hd loader és ez jó is ha fat géped van és van network adaptered de ha pendrive-ról akarsz játszani akkor opl és persze hd loder-hez szerintem tovább tart telepíteni a játékot mint opl-hez konvertálni én 4gb játékot kb45ms alatt konvertál át azért ez nagy különbség szerintem és itt csak egy pendrive kell vagy egy külső hdd amit átformázol fat32 mint ahogy írtam én is így használom.

Az elf fájlokat mint az opl 8 alkalmazás vagy nevezzük emulátornak vagy ahogy tetszik ezeket a fájlokat letöltöd a google segítségével vagy a gazdától kéred ezeket a fájlokat hiszen a netten is meglelhető és csak 1pendrive kell hozzá amire pc-röl felteszed.

De innentől kövesd az xboxklubos leírást :

itt elmagyarázzák az elf fájlok felmásolását a memo kártyára .

ezt a részt keresd a leírásban:(Játékok futtatása Pendrive-ról: az alja fele lesz és olvasd vagy youtube)

De mivel eddig még nem fabrikáltál ilyen kártyát én javasolnám hogy előbb másold a már meglevőt ehhez szintén kérheted az eladót hogy küldje át a hozzávaló progikat leírással együtt de ha nem megy akkor majd írj vagy kérdez az oldalon.

2013. aug. 1. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget! Nem tettem rá azt amit ajánlottál, de minden esetre még jól jöhet, vagy ha más olvassa, hasznát veheti. Ezzel a hd loaderrel futtattam ma egy játékot, amit letöltöttem, esrpatcherrel megpatcheltem, usbutillal feltettem a pendrive ra.
2013. aug. 3. 12:16
 8/8 anonim ***** válasza:
Üdv ha usbutilal konvertálsz nem kell pachelni azt elvégzi a program de viszont ha jó a usbutilos konvertálás akkor az már nem hd loader valoszinü hogy opl6 van hozárendelve ez is jó igy nem kell semmit fabrikálnod.
2013. aug. 3. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!