Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Egy Samsung UE32EH5000 készülé...

Egy Samsung UE32EH5000 készüléken HDMI-ről DVI-re váltottam, de teljesen véletlenül (távirányítóra véletlenül rátettem a laptopot). Visszaállítás?

Figyelt kérdés
Természetesen most nincs hang, és mivel nem tudom, hogyan állítottam el, nem is tudom, hol keressem, ahol vissza tudnám állítani HDMI-re. Ötlet?

2013. júl. 28. 19:09
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Távirányítón source gomb léptesd a megfelelő hdmi csatlakozásra.

2013. júl. 28. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

A távszabályzó jobb felső sarkávan kell egy olyannak lenni ,hogy "SOURCE" gomb.


A nagy piros kikapcs/bekapcs mellett.


Ha azt nyomkodod akkor megjelenik egy menü "Forrás"


Nyomogassad addig ameddig nem megy a HDMI-re ,vagy amikor be nem jön a hang.

2013. júl. 28. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A "Source" menüben csak a magát az opciót lehet kiválasztani, ami HDMI/DVI egyben, de a kettő közt nem is a TV-n kell állítani, hanem a set-top-boxon (T-Home). Szóval megvan a megoldás ( [link] Sat TV 9. pont [Disp nyomása hosszan]). Elnézést, kicsit elhamarkodottan tettem fel a kérdést. Azért köszönöm a választ!
2013. júl. 28. 19:19
 4/4 anonim válasza:

Vagy az is lehet, hogy véletlenül kikapcsoltad a Hangot a menüben.


Akkor pedig menü gomb ,majd Hangok , Hangokszóró beállítása, Hangszóró kiválasztása és ott rakd át a "Külső Forrást" a "TV-Hanszóróra".

2013. júl. 28. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!