Szintetizátort szeretnék venni, de nem nagyon értek hozzá, légyszíves aki ért hozzá segitsen?

Figyelt kérdés

Kinéztem a neten párat - használtakat - de nem tudom, hogy melyik lenne a legjobb és, hogy milyen szempontokat kéen figyelembe vennem!! :) Esetleg tud valaki segiteni?? :) Elöre is köszönöm!!:)


A 4 modell amit kinéztem a következö:

- Roland D10

- Yamaha PSR E-203

- Yamaha SY 35

- Yamaha PSR 225


2009. okt. 23. 15:28
 1/3 anonim válasza:

Szia!


Én azt ajánlom, hogy valami újabbat vegyél, mert ha jól tom a Roland, amit írtál az nem is kisérőautómatíkás, de nem biztos, én biztos, hogy valamelyik yamahát venném meg, mert azoknak nagyon jó hangszínük!

2010. jan. 19. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

hello szia én is a yamahát venném meg a hellyed be vedd figyelembe a következő tényezőket:-ha lehetőséged van rá próbáld ki ha nem is azt ahol veszed inkább bemész egy zene boltba és kérsz az eladótol tanácsot vakonne vásárolj főleg ha kezdő vagy.

-a hangszinszt is halgassa füledre és a megérzésedre hiába kezdő vagy ha szintizni akarsz akor tehetséged is van

hangszint alatt értem a basszust tudod ne az a gagyi hangzás legyen benne ezért is ajánlom neked a yamahát mert azoknak profi hangszerelései vannak különböző stílusokkal spékelve-

ha van rajta hangtorzitó a bal oldalt egy kis tekerő akkor az már alapjában véve jó

-és attól is függ egy ilyen szinti vásárlás hogy mennyit akarsz rá áldozni hidd el minnél többet annál kellemesebben fogsz majd benne csalódni én egy 80-ast ajánlanék mert innentől kezdödnek azok a koml yszintik amin un.tanuló fonkciókkal is elvannak látva jobb szintin jobban megtanulsz mind egy példának okáért egy casion mert ezek gagyik ezeken csak az alapokat tudod megtanulni a-mol e-mol de ha gitároztál vagy már játszottál más hangszeren akkor ezt vedd tárgytalannak.

lényeg alényegbe hogy a yamahát ajánlom részletesen nézd meg és feltétlenül próbáld ki nem azért hogy rossz e vagy ilyesmi csak a hangzása és hogy milyen szóval tudod de a kipróbálás feltétlenül kell!!!!!!!!

REmélem meg tudtam könnyíteni a válastást ha van még kérdésed írj nyugodtan üdv:robi

2010. febr. 7. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
ezek közül a Yamaha PSR 225 legjobb de ettöl jobbat válasz és lehetöleg ne használtatt
2014. febr. 11. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!