Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Szintetizátort milyen laptop...

Szintetizátort milyen laptop bír el?

Figyelt kérdés
2011. jún. 23. 18:47
 1/5 anonim ***** válasza:

szinte bármelyik, amire ráteszed.

de előfordulhat, hogy lehajtott helyzetben bereped a képernyő.

2011. jún. 23. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én sem értem amúgy a kérdést. A szintetizátorthoz eleve nem kell laptop hogy hangot adjon ki, szóval bármilyen gép jó...
2011. jún. 23. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szintetizátorhoz nem kell laptop. Eleve úgy készül hogy csak áram kell hozzá, meg egy zenész, aki a billentyűket nyomogatja rajta.

Ha az a célod hogy vegyél fel vele zenét, akkor mindegy milyen. Laptop se muszáj, asztali gép is megteszi.

Ha midizni akarsz, ahhoz meg midi interfész kell.

Szóval egy kissé jobban írd körül mi a szándékod. Így csak hülyeségre ingereled a válaszolókat.

2011. jún. 23. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
zenét szeretnék felvenni gépre, amihez azt hittem elég egy cubase meg egy bármilyen laptop, de a laptop mindig lefagy.midi interfacem, sincs, lehet az kéne, de így is érdekelne egy viszonylag olcsó erős processzoros laptop
2011. jún. 24. 09:34
 5/5 anonim ***** válasza:

A laptopod fagyása nemigen van összefüggésben a szintivel.

Miskolcon meg tudom nézni.

2011. jún. 25. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!