Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hogy lehet h haveromnak más a...

Hogy lehet h haveromnak más a külsejü az xbox360 slimje?

Figyelt kérdés
Haverom januárba vett egy 250 gb slimet aminek szép fényes a külseje én meg a multhéten vettem egy 250 es slimet de ennek meg ilyen bèna matt fekete szine van. Miért van ez lehet h nem eredeti vagy mi?? Teljesen ujan vettem.

#Xbox #mattkülsö
2013. júl. 10. 21:41
 1/3 anonim ***** válasza:
jesszus dehogy... miért ne lenne eredeti? ez a két féle van. amúgy a fényes a szarabb, mert sokkal jobban vonzza a koszt meg az ujjelnyomatot. eredetileg a 250-es jött fényesen a 4gb meg mattul. már az előbbi is mattul jön.
2013. júl. 10. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Te hülye. A haverodnak régebbi slim-je van. Nekem is a fekete van, általában azok ilyen feketék, amihez jár kinect is. Mellesleg a fekete szerintem sokkal jobban néz ki.
2013. júl. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
ja ezt nemtudtam. mer mikor megláttam h a hozzá adott kinect az fényes a gép meg matt azér gondoltam h valami gond lehet vele. de akkor meg is nyugodtam h semmi gond vele. kösz a válaszokat
2013. júl. 10. 21:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!