Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Van 1 IBM Net Vista gépem és...

AceHardlightHUN kérdése:

Van 1 IBM Net Vista gépem és a P4-et kicserélném 1 AMD Sempron Processzorra ez lehetséges? A HAveromnak AMD Sempronja van 512 mb-RAm És jobban fut s 7 mint nekem 1,5GB-vel

Figyelt kérdés

2013. jún. 14. 14:44
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehetséges.

Intel processzorhoz való alaplapba nem fogsz tudni AMD processzort tenni. Eleve különböző foglalatokat használnak...

2013. jún. 14. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Utolsó jól modja akkor az egész gép belsejét cserélni kell Mert inteleshez is másfajta lapok valok és az Amd hez is és lehet ramcserére is szükség lesz.
2013. jún. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

értem kb mennyibe fáj nekem h Ehhez Az AMD procihoz Alaplapot vegyek és a VGA Megmaradjon NVidia GeForce 5500

AGP Csatlakozású

2013. jún. 15. 15:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!