Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ez a gitár ezzel a kombóval...

Ez a gitár ezzel a kombóval jó választás szerinteteK?

Figyelt kérdés

gitár: [link]


kombó: [link]


viszonylag kezdő vagyok még, de nem terveztem a közeljövőben új gitárt venni ehelyett ( már ha ez lesz ) szal szeretnék egy viszonylag minőségi gitárt, és hozzá egy elég nagy teljesítményű kombót. ezért az előbb említettek jó választásnak tűnnek, de gondoltam azért inkább megkérdezem itt ( is ) mielőtt végső döntést hoznék. Szóval ha esetleg mégse ezt az összeállítást javasoljátok, akkor légyszi írjátok le hogy szerintetek mi lenne a lehető legjobb vétel ebben a helyzetben, és mellékeljetek linkeket.

a gitárt tekintve a kitételeim:

-a kinézete hasonló legyen a fent említettéhez, tehát:

-les paul (szerű) forma

-feketet test

-koptatólap

a válaszokat előre is köszönöm !



2013. júl. 7. 13:53
 1/3 A kérdező kommentje:
boccs, hogy nem írtam bele a kérdésbe, de találtam még egy kombót, ami szintén megfelelne az elvárásaimnak. [link] ez lenne az
2013. júl. 7. 14:05
 2/3 Pável Alex válasza:

Hát a Fender az annyiban jobb hogy:

-100W-os (a Washburn az csak 75 ugye)

-És abban 2 hangszóró van!

-A Fender az 3 csatornás (a Washburn csak 2)

www.gitarshop.hu/hu/blog/fender-frontman-2x12r-teszt

[link]

A Washburnről nem sokat találtam.

2013. júl. 8. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
ja..így utólag már énis úgy gondoltam, hogy a fender jobb lenne, de azt később találtam meg, mint a washburn-t..
2013. júl. 8. 10:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!