Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » 50-80 között milyen tabletet...

Alex25 kérdése:

50-80 között milyen tabletet ajánlotok?

Figyelt kérdés

Ez lenne az első tabletem, az a lényeg h legalább 10 colos legyen.

Olyan kellene aminek jó az aksija,elég sokáig bírja,és igazából filmnézésre használnám, meg facebookra. Nem kell erőműnek lennie, de a 720p-t vigye szaggatás nélkül.


Ezeket néztem ki ha tudtok másikat, megírhatjátok


[link]

WAYTEQ xTAB-100dci - erről azt írták, hogy kínai, de attól még lehet jó, de mondjuk a másikban inkább megbízom, de az gyengébb hardverileg:

[link]

Samsung P5110 Galaxy Tab WiFi 10.1 16GB


Szerintetek van-e jobb ezeknél ilyen árban...


2013. júl. 7. 03:29
 1/4 anonim ***** válasza:

Wayteq nem kínai, az már más kérdés, hogy a Ramos gyártja a Wayteq tableteket, aki viszont kínai. De ez mindegy, mindent Kínába gyártanak, a lényeg, hogy a szoftver jó legyen, és mivel a Wayteq nem kínai, ezért a szoftver is jó.


Egyébként 100dci jobb ezek közül, de várnék a helyedben a 100qci-re. 70k lesz, még nem kapható, de elméletileg pár héten belül már a boltokba lesz, és a 100dci-nél fényévekkel jobb.

2013. júl. 7. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Értem, csak igazából most leszek 2 hétig éjszakás, és elég sürgős is lenne, valami alternatíva nincs, ilyen árban?
2013. júl. 7. 14:01
 3/4 A kérdező kommentje:
megnéztem a qcr-t tényleg durva, de meglepődnék ha ezt 70-ért odaadnák...
2013. júl. 7. 14:03
 4/4 A kérdező kommentje:

Na körbenéztem, már lehet is kapni, kösz, hogy szóltál h most jelenik meg, lemaradtam volna róla, még várok pár napot h mit írnak tesztbe, de lehet ez lesz.

Innen lehet rendelni:

[link]

2013. júl. 7. 17:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!