Tabletet szeretnék venni. Olyan kellene, amihez pendrive-ot vagy külső vinyót is tudok csatlakoztatni. Nem értek hozzá, elsősorban netezni, filmet nézni kell. Mit ajánlotok? Max 100-150 ezrem lenne rá.

Figyelt kérdés
2013. jan. 3. 18:16
 1/10 anonim ***** válasza:

Ha az Android 4.0, vagy annál frissebb, akkor egy OTG kábellel szerintem bármelyikre tudsz.

Nekem ilyenem van, és nagyon jó:

[link]

2013. jan. 4. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi, megnézem. Többen samsung galaxy tabot vagy nexus 10-et ajánlanak, de rengeteg negatívot is olvasok ezekről.
2013. jan. 5. 08:24
 3/10 A kérdező kommentje:
Azt meg tudod esetleg mondani, hogy GPS- van-e rajta, illetve lehet-e rá telepíteni?
2013. jan. 5. 12:44
 4/10 anonim ***** válasza:
Nincs benne GPS, de van ennek a készüléknek egy újabb változata. Abban lehet, hogy van. Ha találok linket, akkor küldöm.
2013. jan. 5. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Rendben,köszönöm!
2013. jan. 6. 08:33
 6/10 anonim ***** válasza:
Abban sincs GPS, viszont azt mindkettőnél meg tudod csinálni, hogy WiFiről csinálsz egy útvonaltervet a Google Maps-ben, azt elmented, hogy offline is lásd, és így legalább egy térképed van... :)
2013. jan. 11. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem tudom az megoldás lehet-e, ha előfizetek mobilnetre és letöltök egy gps programot. Lehet ez hülyeség, nem értek hozzá, csak agyalok.
2013. jan. 12. 09:13
 8/10 anonim ***** válasza:

Ha USB-modemes mobilnetre gondolsz, akkor a net az OK, de GPS-"antenna" nélkül nem lesz olyan pontos a helymeghatározás.

Mondjuk ha olyan szolgáltatónál fizetsz elő, amelyiknek nagyon jó a hálózati lefedettsége, akkor elvileg pontosnak kell lennie...

De ha netet mindenképp szeretnél, akkor Google Maps-szel érdemes tesztelgetni a pontosságát, aztán vagy jó, vagy nem.

2013. jan. 12. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Oké, köszönöm! Akkor még agyalok rajta.
2013. jan. 13. 09:12
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem DPS dream 7 tabletett vegyél és jo is ;) csak 17ezer kb csaaaa
2013. okt. 14. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!