Xperialaci kérdése:

Lehetséges ez a dolog?

Figyelt kérdés
Úgy hallottam valahogy lehet telefonon,táblagépen (androidos) lehet játszani pc játékokat de valamilyen program kell hozzá. Ha valaki tudja hogyan lehet az legyen szíves leírni vagy egy linket küldeni hogy hogyan kel ilyet pl: http://www.youtube.com/watch?v=3DViori8ChY

2013. júl. 6. 15:14
 1/5 anonim ***** válasza:
én szerintem csak felvették gépen a videót, rárakták tabletre és lejátszották, és azt a szar tabletes menürendszert meg valami programmal odatették...anno a GTA4 amikor még nem jelent meg PC-re, akkor is rengeteg fake videó volt róla ahogy PC-n tolják, de még be se jelentették rá
2013. júl. 6. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
VAGY egy másik lehetőség: valahogy streameli valahonnan, azaz a játék egy központi szerveren fut, ő csak az irányítási parancsokat küldi a szervernek, magyarul egy interaktív videó.
2013. júl. 6. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Igen. Naná, hogy egyből le kell becsülni az androidot! Kedves kérdező, szerintem ez az.Nézze meg a következőt: "Far Cry 3 Outpost" - [link]
2013. júl. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
a program neve onlive [link] a játékok más gépen futnak te csak játszol velük ám nem ingyenes viszont van tiral
2013. júl. 7. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
EMULÁTOR!!!
2013. nov. 6. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!