Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Millenium MN 9710 típusu 5.1...

Belur kérdése:

Millenium MN 9710 típusu 5.1 hangfalszettem van költözés miatt szét lett szedve és most alapjáraton búg egyfolytában pedig eddig ilyen nem volt mi lehet a gond vele?

Figyelt kérdés
Érdekelne melyik hangfalat hova kell bekötni melyik megy FR,FL,SR,SL helyekre illetve hogy az RCA-JACK (3.5) átalakítónál melyik oldalra megy a fekete vég és melyikre a piros ?

#hangfal #5.1 #Millennium #9710 #MN9710
2013. jún. 28. 21:12
 1/4 anonim ***** válasza:

fr- front right, jobb első, fl-frot left, bal első, sr-side right, jobb hátsó, sl-side left, bal hátsó

RCA-t kacket meg értelem szerűen, ahova kell, annyira nem lehet bonyolult...

Lehet füldhurok miatt búg, előfordul, ha nincs össze kötve semmivel, csak egy telefonnal, vagy mp3 lejátszóval, laptoppal (mindegy mi csak ne legyen hálózatra kötve) akkor is búg?

2013. jún. 30. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen búg alaphangon de most nem olyan hangosan mint az elején de van egy alaphangja (búgása) még mindég
2013. júl. 1. 10:30
 3/4 anonim ***** válasza:
Értem. Nos ebben az esetben, több variáció is van, lehet potmétertől, kontakthibától kezdve táp pufferen át hálózati szűrőig bármi, ezt látatlanba nem fogja neked senki se megmondani. Lehet, hogy csak egy kábel kontaktos, törött. Próbáld ki új kábelekkel.
2013. júl. 1. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Nekem is ilyen van és zúg.Félre is tettem nagyon idegesítő. 5E forint volt de annyit is ér....pedig jól szólt amíg ment. Csak a kis hangszórók zúgnak a SUB használható magába. Sajnos szétszedni nem lehet hogy a panelt megnézzem. Még lehet a kábel rossz ami bele megy a mély dobozába.

Átdugtam más számítógépre cseréltem kis hanszórókat eredménytelenül.

2013. okt. 3. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!