Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Castone CPA-1200B vagy Crown...

Castone CPA-1200B vagy Crown XLS-602? Melyik éri meg jobban?

Figyelt kérdés

2013. jún. 27. 22:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Castone, támogassuk a magyar márkákat! Amúgy meg annak jobban is tetszett a leírása, többet tud 8ohm-on, és szerintem alapból többre képes, mert 19 kilós a Crown meg 13, de persze nem csak ez mérvadó, hanem a minőség is, de a Castone végfokok állítólag jó hangúak, nem is olcsóak, gondolom nem a szarért kell sokat kiadni.
2013. jún. 28. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mert nekem most egy Crown XLS-202 esem van, meg is vagyok vele elégedve, nagyon szép tiszta a hangja! De lassan váltanom kell egy nagyobbra... A Castone-ról azt olvastam hogy rossz a hangminősége, azért kérdeztem meg itt.
2013. jún. 28. 16:55
 3/7 anonim ***** válasza:
Én eddig csak jókat olvastam a Castone-ról, persze az se mindegy mit hajtasz vele, ha félmilliós JBL párt, akkor biztos nem jó.
2013. jún. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
4db Reflex R150 (300wos mélyközéppel)
2013. jún. 30. 14:21
 5/7 anonim ***** válasza:

A Castone hangosító krökben legendásan szar...

Viszont a 4 darab Reflexnek még sok is. Elég egy 800-as.

Én biztos a Crownt venném.

De Castone is megfelelhet, ha levágod róla a mélyet. Mivel a Castone végfokoknak van a legkisebb csillapítása, ezért még mielőtt beleengednél 50w-ot egy hangszóróba lekoppan, mert nem tudja megfogni az erősítő, és nem bírod kihajtani vele.

2013. jún. 30. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Első válaszolónak pedg üzenem, hogy ma már egy erősítőnél nem feltétlen (!) a súly a mérvadó. Ennyi erővel a 8 kilós 6ezer wattos PKN egy szar, mert a 2x300wattos 20 éves Peavey erősítő 30kg? Egyre több erősítőt szerelnek kapcsoló üzemű táppal, ami a végfok súlyát a felére csökkentheti. Hát még ha maga a végfokozat is kapcsoló üzemű. :)
2013. jún. 30. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszi a válaszokat, maradok a Crown-nál!
2013. júl. 1. 22:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!