Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ceruza akkus eszközbe bármilye...

Ceruza akkus eszközbe bármilyen ceruza akku használható?

Figyelt kérdés

Úgy értem, bármilyen teljesítményű használható hozzá?

Pl van egy használt eszközöm, nincs meg hozzá a manuál (leírás), eredetileg

500 mAh -s, AAA NiMH ceruza akksi volt hozzá, de kipróbáltam most 850 mAh-s AAA NiMH -essel, és működött; nem teszi tönkre az eszközt, ill az eszköz az akksit? Hosszú távon se?


(Nyilván AA-s készülékbe AA, 3a-sba meg 3a -s ceruza akksi kell, evvel tisztában vagyok, más méret nem is passzol egymáshoz.)


MÉG EGY KÉRDÉS EHHEZ:

Ha az elektronikai eszköz egyben fel is tölti a hozzávaló NiMH ceruza akksiját, akkor bármi más, pl más teljesítményű, de szintén NiMH (ugyanolyan méretű) ceruza akksi is tölthető benne (és használható benne)?



2013. jún. 25. 12:26
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

JA ÉS EGY TOVÁBBI ADAT, h mi történt: természetesen kiverte a biztosítékot, ráadásul egy ijesztő pukkanással valami, gondolom az akksi töltő, illetve a terhelés, amit a töltő mint többlet okozott. De számomra picit rejtélyes, hogy az áramlekapcsolódás (biztosíték kiverése) pukkanással, kb 20 perccel az után következett be, hogy kihúztam az akksi töltőt. (Az égett szag meg a konnektorból kihúzását követő kb 10. percben kezdett érződni.)


KÉREM, AKI SZAKÉRTŐ, PONTOSÍTSA A MEGLÁTÁSAIMAT, SZÍVESEN VENNÉM. Mert nem igazán értek az elektromossághoz. Amellett, h a probl. okára vagyok leginkább kíváncsi, és hogy mire kell még ügyelni.

2013. jún. 28. 20:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!