Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Melyik konzol éri meg most...

Melyik konzol éri meg most jobban?

Figyelt kérdés
PS 3 vagy Xbox 360?

2013. jún. 20. 15:06
 1/8 anonim válasza:
Szerintem az xbox, nekem is az van és maximálisan meg vagyok vele elégedve
2013. jún. 20. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nekem az szúrja a szemem, hogy ps3-on ingyenes a multi és sokkal jobbak az exkluzív címek. Vagy ez hülyeség?
2013. jún. 20. 15:18
 3/8 anonim ***** válasza:

Mindent összevetve szerintem jobb az xbox.

Évente 8000 a multiért nem sok. Az xbox kontrollere például szerintem sokkal jobb, a legtöbb játéknál pedig a DLC-k is hamarabb jönnek ki rá.


Ez csak az én véleményem, ha te PS-t szeretnél, azzal sem jársz rosszul.

2013. jún. 20. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 zétike09 válasza:
xbox one-t vegyél ha kijön.
2013. jún. 20. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ja xbox one megéri majd 150 000 ft-ért... :D
2013. jún. 20. 18:34
 6/8 anonim ***** válasza:

Azt válaszd ami az ismerőseidnek és barátaidnak van hogy tudjatok együtt multizni,co-op gamek-et tolni.A PS-nél is megszűnik az ingyen multi.

Az Xbox Live Gold előfizetés 9890Ft(Konzolok Szervize)amiért havi 2 db game jár ingyen.

A PSN drágább lesz mert havi 5 dollár ami 14ropi körül lesz évente de itt havi 3db ingyen game van.

A Live rendszere stabilabb és van privát chat lehetőség amiben nem 20-an beszélnek egyszerre mint a PS-nél csak az általad kiválasztott emberek hallják amit mondasz+van cross game chat ami a PSN-nél nincs.

2013. jún. 21. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Értem, köszi. Úgy néz ki, hogy xbox lesz az ember barátabb megoldások miatt, meg kicsivel olcsóbb is. :D
2013. jún. 21. 15:41
 8/8 anonim ***** válasza:

Azt vedd amin több játék érdekel, én eleinte boxot akartam mert jobban néztek ki rá a multiplatformos gamek...de aztán rájöttem hogy ps3on jobb gamek vannak így azt vettem.


Nem értem miért fényezik annyira a box nak a joyát sztem sonyé jobban nézki


PS3 nál nem szűnik meg az ingyenes multi csak ps4en lesz fizetős....


Ps4 mutli úgy lesz hogy psn plust veszel tehát nem 1-2 játék ingyen hanem sokkal több...

2013. jún. 21. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!