Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mit szóltok a gameshop-os PS4...

Mit szóltok a gameshop-os PS4 árához?

Figyelt kérdés
[link]

2013. jún. 16. 21:18
 1/10 anonim ***** válasza:
Ez még változhat, hisz hivatalos magyar árat nem tudunk, de ha ennyi lesz (és ennyinek kéne lennie, hisz ha 300-as árfolyamon nézzük az eurót akkor is csak 120k lenne) akkor az úgy korrekt.
2013. jún. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
én is 120 ezerre gondoltam, de azt hittem felviszik 140-re
2013. jún. 16. 21:23
 3/10 anonim ***** válasza:

Én inkább megrendelem mert olcsóbb mint nálunk itt kapzsik a kereskedők.


[link]

2013. jún. 16. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Szerintem drága 120ezerért mondjuk még 100ért se venném meg most 1 havi munkabér lol


De lehet jobban jár aki előre megrendeli..

mi van ha a forint tovább romlik akk még drágább lesz

2013. jún. 16. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

#4


Miért írsz ilyen hülyeségeket, hogy drága 100 ezerért? Oké, hogy sok embernek ez rengeteg pénz, de attól még nem drága. Egy autó sem olcsó, de ha egy BMW-t kapnál 500 ezer forintért arra is azt mondanád, hogy drága? Pénz nincs rá, de ahhoz képest, hogy mennyit ér nagyon olcsó.

PS4-nél ugyanez a helyzet. Lehet sokaknak nem lesz rá pénze, de hogy sokkal többet ér, az biztos. Csak gondolj bele, hogy egy csúcskategóriás telefon, pl. HTC One vagy SGS4 is drágább, és akkor az "csak" egy telefon.

2013. jún. 17. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

#3


Az csak egy aukció, mire lejár az idő akár 600 dollárra is kijöhet a végeredmény.

2013. jún. 17. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Hülyeség,már nem egyszer rendeltem az e-bay oldaláról,a monitortól kezdve a ruháig,ha lejár az aukció lesz még számos lehetőség a rendelésre.

Mindig olcsóbban meg lehetett venni bármit amit nálunk akár 30-40%-al drágábban adnak.

Gondolom,még nem rendeltél az e-bay oldaláról semmit,így sajnos tapasztalatod sincs a témában,csak okvetetlenkedsz ennyi.

2013. jún. 17. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Nagyon jó ár, ráadásul ingyenes szállítást és árgaranciát is vállaltak! Korrekt bolt!
2013. jún. 18. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

#7


Fel sem tudnám sorolni mennyi mindent vettem már eBay-ről, és tény, hogy rengeteg mindent belehet szerezni, de nem mindent.

PS4 pont kivétel lesz, talán egy 10-essel olcsóbban szerzed majd csak be, de mivel valószínű készlethiány lesz, ezért még drágább is lesz.

2013. jún. 18. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Nekem se lenne rá pénzem de el fogom adni az xbox360-am meg hozzá a játékokat és mára is van rá pénz sőt még marad is elég sok :D
2013. júl. 4. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!