Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mit szoltok ehhez a telefonhoz...

Mit szoltok ehhez a telefonhoz? Allview P5 Quad

Figyelt kérdés
Tegnap rendeltem meg nagyon jo arba a hardverhez kepest roman gyartmanyu telo, nemreg ota kaphato itt (marc. 20) kivancsi lennek a velemenyetekre , kb 73 ezer forint atszamolva.

2013. márc. 24. 20:20
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
A link lemaradt itt van: [link]
2013. márc. 24. 20:21
 2/15 anonim ***** válasza:
Nem rossz papíron (gyakorlatban meg egy jó telefon is lehet rossz, nem ismerem ezt a márkát), bár 73-ért akkor már márkásat vettem volna.
2013. márc. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Őszintén?

jó teló lenne, de elrontották azzal, hogy a proci órajele túl alacsony :/ minimum 1.4-5 ghz kellene legyen!

de alapból ennyi pénzért szerintem hardveresen egészen jó kategória ^^

egyedül az zavar, hogy írtad, hogy román gyártmány :D

mikor először olvastam, azt hittem, hogy ilyen sárga, kopottas tégla lesz xD

de ahoz képest nem is tűnik rosznak, írj majd pár sort róla kérlek privátban ha már meglesz, érdekes!

2013. márc. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Oke , majd beszamolok, allitolag holnap jon meg , mar van unboxing is rola http://www.youtube.com/watch?v=BqQh1DhslyY

Amugy szerintem csak a ceg roman aki forgalmazza, a gyartast szerintem ugyanugy a kinaiak vegzik:D

2013. márc. 26. 19:47
 5/15 anonim válasza:
Legalább mobilnetes? Mert, ha nem, akkor ez egyértelmű pénzkidobás.
2013. ápr. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Mit ertesz " mobilnetes " alatt , amugy mar megvan a telefon!
2013. ápr. 22. 16:39
 7/15 anonim ***** válasza:
szerintem vagy azt értette rajta, hogy képes-e a mobilnetet fogadni, ami egy hülyeség, mert nyilván képes, vagy úgy értette, hogy előfizu meg mindennel együtt jár-e hozzá mobilnet, ami megint egy hülye kérdés, mert teszem at nem szolgáltatónál vetted, így ha van is mobilneted, nincs benne az árban!
2013. ápr. 23. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Igy van, kartyafuggetlenul vettem es persze megy rajta a 2/3g net is + Wifi
2013. ápr. 24. 14:45
 9/15 anonim válasza:
a kepernyo felbontas az milyen? a p5 mini-t lattam es annak elegge pixeles a keperhyje
2013. júl. 20. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Heródes02 válasza:

Nem tudom ti mit szóltok hozzá de én is vettem egy ilyet és kitűnően működik. Őszintén, egy Duak Core-tól nem is várhattam volna többet. Meghalada azt a határt amit okostelefonnak nevezünk ;) Egyszóval csodajó telefon. A 4.5" képernyő talán kicsinek tűnik de van egy pozitív oldala is, mivel egy igen nagy kéz kel egykezes használathoz. Az 1 GbRAM az meg a hab a tortán, mivel a P5 Quad elődei azt hiszem a Qmax is csak egy 500 MbRAM-os DDR-el tudod szolgálni. A kijelzőre sincs panasz, sőt a 16 millió szín nem mosodik el akárhogy tartjuk a telefont, na de ne is beszéljünk az álomkamerárol ami szerintem a telefon tetőpontja. A 8 mpx-eles főkamera képes FULL HD felbontású videókat és kényképeket készíteni. És az előlapi kamera sincs sokkal lemaradva, mivel az 1Mpx-eles kamera is csodás képeket készít. Az OS igaz kissé le van maradva, úgyanis a 4.1-es Jelly Bean már nem a piac legfejlettebje de akkor is igazi élményt tud nyújtani a felhasználónak. A procira visszatérve, nagyon is jól bírja a strapát a kis aksivel közösen (ami mellesleg egy Li-Pol 2100 mAh aksi) akár 5 órát is bír ha megálás nélkül játszunk rajta. Az akumulátor készenléti állapotban egy csodaszép 230 órával húzza meg a telefon árát, ami mellett a beszélgetési idő 6 ó 40 p 2G-vel és 5 ó 3G-vel.

Ez az án véleményem erről a telefonról, szerintem érdemes azt a 73 ezret odaszánni rá. ;)

2014. máj. 17. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!