Full hd-s tévéhez milyen lejátszót vegyek?

Figyelt kérdés

Pillanatnyilag tv vásárlás előtt állok,igazából nekem majdnem mindegy a márka,csak az a fontos,hogy full hd-s legyen,meg minimum 100 hz-es.Régi készülékem van,meg a dvd lejátszóm sem mai gyerek.Nem tudom,hogy a mai dvd lejátszók már alapból lejátszák-e a full hd-s filmeket.Amúgy ezt a tévét szemeltem ki: [link]

Mi a vélemény róla?



2013. jún. 20. 13:17
 1/3 anonim ***** válasza:
A mai dvd lejátszók sem képesek lejátszani a full hd tartalmakat, csak van olyan amelyik képes felkonvertálni 1080i re. Ha natív full hd-re vágysz akkor bluray lejátszó kell bluray filmekkel, mert bár természetesen a sima dvd-t is lejátsza, csak nem natív full hd-ben.
2013. jún. 20. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Osynho ***** válasza:
A mostani tv-k képesek lejátszani az mkv formátumot, szóval tulajdonképpen nem is kell semmi hozzá. Ha mégis komolyabb cuccra vágysz, 20e körül kapsz médialejátszót, ami akár hálózatról is lejátszik mindent.
2013. jún. 20. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
leírnád pontosan,hogy hogyan tudok filmet nézni rajta úgy hogy nem veszek médialejátszót?A számítógépet nem akarom rákötni,mert az külön szobában van használva.
2013. jún. 21. 13:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!