Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Samsung ue32eh5000 tévéhez...

Samsung ue32eh5000 tévéhez milyen tipusú dvd lejátszót vegyek?

Figyelt kérdés
Szeretnék új tv-t venni,mivel a régi megadta magát.Ezzel a tipussal szemezek,sok jót olvastam róla,meg persze erre van keret.Van egy 6 éves videoton dvd lejátszóm ami gondolom ehhez a tv-hez már nem lesz jó.Ezért keresek egy megfelelő fajtát.

2013. máj. 18. 11:59
 1/5 anonim ***** válasza:

Minek hozzá DVD lejátszó mikor pendrive-ról nézheted a filmeket akár Full HD-ban is.

Vegyél egy USB hosszabbítót hogy a TV-n lévő foglalat ne kopjon ki+egy külső vinyót amire rádobod a filmeket.

A DVD már nem szükséges ha filmezni akarsz.

2013. máj. 18. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Amúgy amit leírtál az nem igazán jó mert csak 50Hz-es.

Ez a típus,csak egy tízessel több,de legalább 100Hz-es inkább ezt ajánlanám,főleg ha konzolt is csatlakoztatnál hozzá vagy PC-t.


[link]

2013. máj. 18. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha mindenképp lemezes lejátszó kell, akkor DVD helyett inkább BluRay-t vegyél.

[link]

2013. máj. 18. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Bármilyen dvd lejátszó megfelelő ha csatlakoztatható a készülékhez.

A samsung 5*** sorozatú készülékek mindegyike valós 50HZ panellal van szerelve.Az elektronika duplázza meg a képfrissítést pl: 100HZ CMR.Clear Motion Rate vezérlés.

6***sorozattól van valós 100HZ panel és 200-400HZ CMR elektronika.

2013. máj. 18. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem akkor is jobb a 100Hz-es sok TV-ben van felskálázó kütyü gondolom nem véletlenül,a képminőséget befolyásolja pozitív értelemben.

Szerintem jobb mint egy 50Hz-es ez tény.

2013. máj. 18. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!