Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mp4 lejátszót hol javítanak?

Mp4 lejátszót hol javítanak?

Figyelt kérdés
Van egy alcor zed 5 mp4 lejátszóm és elromlott, garancia már nincsen rá, ahol vettem (cora) ott azt mondták, hogy keressem fel a forgalmazó céget, ami pesten van, én debreceni vagyok, és nem akarok még azért is fizetni hogy postai úton küldözgessem és plussz még a javítás is. Hova vigyem ahol ilyenekkel is foglalkoznak? Használtmobiloshoz vagy hova?

#mp4 #alcor zed 5
2013. ápr. 23. 09:47
 1/7 anonim ***** válasza:
99%, hogy sehol nem fogjál neked javítani, mert nem arra tervezik őket.
2013. ápr. 23. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ahogy az első mondja. A mai elektronikai termékek 90%-a egyszerűen nem javítható, mert pár magasan integrált áramkörből állnak, melyeket csak cserélni lehet, azt is nagyon körülményesen. Mindig cserélik őket, de ha már nem garanciális, akkor újat kell venni. Vagy házilag neki lehet állni barkácsolni, hátha van valami tutorial a neten róla.


Nade a lényeg, ennek sajnos annyi.

2013. ápr. 23. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
20 ezer forintért vettem és kb 2 hónapja járt le a garanciája, most akkor vehetek egy újat? Nagyon meg voltam vele elégedve és direkt azért adtam ki érte annyi pénzt, hogy sokáig bírja. Egyébként az a problémája, hogy magától kikapcsol néha 2 másodperc alatt néha 2 perc után. Ha a számítógépre dugom akkor hibátlanul működik és ha tölteni akarom akkor sincsen semmi gond. Azért gondoltam a javításra, mert ezek alapján nem csak valami érintkezési hiba lehet? Van rajta szoftver frissítési lehetőség de nem adtak ki rá más szoftvert mint ami rajta van, próbáljam meg megint felrakni rá?
2013. ápr. 23. 12:01
 4/7 anonim ***** válasza:

Megpróbálhatod, de mint mondtad, inkább valami hardveres hiba lesz valószínűleg, gondolom az akksi haldoklik benne első hallásra (vagy az akksi kontaktos).

De szerintem a gyártó talán tud adni tanácsot: [link]

2013. ápr. 23. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Oké, köszi a linket, az az érdekes hogy folyamatosan használtam és semmi baja nem volt, most kb 1-1,5 hónapig nem nyúltam hozzá és ez után kezdődött ez a probléma :(
2013. ápr. 24. 07:32
 6/7 A kérdező kommentje:
Rájöttem mi a probléma!!! Az oldalán van 1 kis gomb amit ide oda lehet hűzni, on meg off, azért van rajta hogyha ki van kapcsolva és offra állítom akkor nem kapcsolódik be véletlenül sem a zsebemben ha megnyomódik elöl valami gombja, olyan mint egy billentyűzár, na gondolom ismeritek. Szóval ha ehhez a kis gombhoz érek és egy nagyon picit is elmozdul valamilyen irányban egyből kikapcsol. Az a baj ha be van kapcsolva akkor is tud még egy picit az on irányába is csúszni a kapcsoló van egy kis lötyögése, na ezt hogy oldjam meg? sehogy sem tudom szétszedni a házát mert nem csavaros :S
2013. ápr. 24. 18:48
 7/7 A kérdező kommentje:
Na megoldottam parasztba XDXD én leragasztottam fekete szigszalaggal :D a készülék is feket és nem is annyire feltűnő :D és most hiába csezstetem a kis gombocskát nem kapcsol ki, az az érdekes hogy az elején is van gomb amivel ki meg be lehet kapcsolni tehát ez az oldalán szerintem tök felesleges. Azért várom az ötleteket amivel kultúráltabban lehetne megoldani a problémát :D
2013. ápr. 24. 19:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!