Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Kontakthibás vezetékes fejhall...

Kontakthibás vezetékes fejhallgató javítása?

Figyelt kérdés
Az megoldást jelent, ha kivágom ollóval a vezeték azon részét, ahol érintkezési hiba van (valszeg szakadt szál), majd szétválasztom a műanyagborítását mind a bal, mind pedig jobb oldali hangsáv vezetékének, megblankolom (műanyag le a szálról), majd összepördröm/-csavarom külön külön, ezeket külön összeszikszalagozom, végül az egészet is egybe? (Forrasztás, gondolom, felesleges.)

2013. jún. 3. 11:16
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Kedves Vazerati, nyilván nem arra gondoltam, hogy a láthatatlanul vékony összetevőket egyenként szeretném... hanem arra kérdeztem rá, a mínuszos köteget a plusszossal összesodorhatom-e?


Kedves Pinkpancser, pont ezt akartam komemntelni, mielőtt írtad, végsül meggondoltam magam, mégse kommenteztem, h forrasztással egyszerűbb lenne, szóval rájöttem közben, h avval inkább menne. Bár közben lett másik fejhallgató, szóval most lazítok egy darabig, egyszer majd megcsinálom régi fülhallgatókon, és ha megy, akkor a fontosabb, szebb hangú fejhallgatómon.


Köszönöm mindannyiótoknak a tanácsokat. :)


(Pinkpancser, amúgy jó a neved, ötletes! :D Én is csipáztam egykor a Rózsaszín Egypár Dúcot. ;) )

2013. jún. 3. 19:01
 12/13 anonim ***** válasza:

Olvasd már el, mit írok sokadjára! SEHOL nem írtam, hogy testet sodorj össze a jobb v. bal csatornával.

Utoljára: jobbat a jobbal, balt a ballal sodrod. A testeke pedig egybe.

2013. jún. 3. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Én olvastam ,h írtad, csak hogy a test az egyik fülhallgatómban lakkozva van, ergo nem érintkezhet a másik szállal. Lehet, h pontatlanul fogalmaztam és elnézést kérek, ha így volt: a lényeg, h összeszikszalagozni gondoltam ezeket, nem egybeforrasztani, amennyiben lakkozott, szigetelt legalább az egyik szál. :) Bár lehet, h ilyen esetben is érintkeznek sajnos(?)
2013. jún. 6. 09:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!