Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hogyan tudnám összekötni a...

Hogyan tudnám összekötni a DVD lejátszót a laptoppal? (Hang átvitele)

Figyelt kérdés

Adott egy 2RCA - Jack kábel.

Laptop > DVD lejátszó -> így működik. Tehát amit a laptopon hallgatok, azt át tudom vinni a DVD lejátszóra. (AUX módban)

Sajnos nekem éppen fordítva kellene. Tehát a DVD lejátszón lévő hangot szeretném átvinni a laptopra. Gondolom ez esetben a mikrofonba kellene dugni a jack-et, de nem igazán akar összejönni a hang.



2013. máj. 31. 12:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem a mikrofonba kell bedugni hanem vonalbemenetre. (pc-ken kék csati)
2013. máj. 31. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

PC-n tudom, hogy a kék lenne az, de sajnos laptopon nincs vonalbemenet. :(

Csak mikrofon+fejhallgató van.

2013. máj. 31. 13:23
 3/4 pinkpancser ***** válasza:
DVD-t összekötöd a TV-vel, annak van füles kimenete, azt rá tudod kötni mikrofonra. Vagy lehet ezt erősítőn keresztül is.
2013. máj. 31. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

TV kiesik a történetből, sajnos régi és csak SCART csatlakozóval rendelkezik. :(

Ha a DVD lejátszóból közvetlen kötöm a laptop mikrofonjára a kábelt, akkor esélytelen a működése?

2013. máj. 31. 14:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!