Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » A laptop mennyi mágnesességet...

A laptop mennyi mágnesességet bír ki?

Figyelt kérdés
Le akarom venni az alsó műanyag részt ,de kell hozzá csavarhúzó is és megnéztem az összes csavarhúzót,és azért reagál rájuk az iránytű,szerintetek lesz baja a gépnek ,ha olyannal csavarom ki a csavarokat?

2013. máj. 30. 18:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Teljesen nyugodtan szét szedheted vele.
2013. máj. 30. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A gyárakban, ahol készült a laptop, ott is mágneses csavarhúzókat használnak a gyorsabb összeszerelés érdekében, legalábbis egyenlőre. Fél füllel hallottam egy most készülő amerikai szabványról, ami majd tiltani fogja az ESD érzékeny (elektrosztatikus kisülésre érzékeny) alkatrészeket tartalmazó termékeknél a mágneses eszközök használatát. Kíváncsi vagyok, hogy milyen alternatíva lesz helyettük.
2013. máj. 30. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!