Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Nem kapcsol be a Nexus 7-em?...

Nem kapcsol be a Nexus 7-em? Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Egyik nap játszottam a tabletemmel, meguntam majd kikapcsoltam!

Amikor be akartam kapcsolni később újra meg se nyikkant!

Amikor rádugtam a töltőre csak villogot a kép....

Előre is köszönöm a válaszokat!

UI: Az is jó ha valaki tudna írni egy szervízt ami megcsinálja lehetőleg nyíregyházán! :D



2013. máj. 17. 20:43
 1/2 anonim ***** válasza:

Vagy hajtsa végre a következő lépéseket:


Ha táblagépe be van kapcsolva, kapcsolja ki.

Tartsa lenyomva a bekapcsológombot, amíg az eszköz bekapcsol, majd azonnal nyomja meg és tartsa lenyomva a hangerőcsökkentő gombot (a bekapcsológomb nyomva tartása közben). Az Indítás szót fogja látni egy nyíllal körberajzolva.

Nyomja meg kétszer a hangerőcsökkentő gombot a Helyreállítási mód aktiválásához.

Nyomja meg a bekapcsológombot a helyreállítási módban történő újraindításhoz. Egy Android-robotot és piros felkiáltójelet tartalmazó képet fog látni.

Miközben lenyomva tartja a bekapcsológombot, nyomja meg a hangerőnövelőt.

A hangerő-szabályozó gombok segítségével lépjen az „adatok törlése/gyári beállítások visszaállítása” pontra, majd nyomja meg a bekapcsológombot a kiválasztásához.

Görgessen le az „Igen – minden adat törlése” parancsig, majd nyomja meg a bekapcsológombot a kiválasztásához.

Megjegyzés: ha a fenti lépések valamelyikénél a táblagépe nem válaszol, úgy indíthatja újra, hogy pár másodpercig lenyomva tartja a bekapcsológombot.

2014. febr. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Gabor5851 válasza:
Ma játszottam a tabletemmel amikor kiírta hogy merül.Feltettem töltőre és folytattam a játékot!tudom hogy ezt nem kellett volna!:( Tíz perc múlva lemerült a töltőn.(a tablet már háromszor volt akkuproblémával szervizben)Egyszer csak el kezdett ki-be kapcsolni!Vártam egy kicsit hogy történik-e valami.Kicsit később színes csíkok jelentek meg a képernyőn és a tablet elkezdett sercegni.Próbáltam gyári visszaállítást csinálni de teljesen hallott.Valaki meg tudná nekem mondani hogy most a szervizen kívül lehetne-e tenni valamit? Válaszotokat előre is köszönöm!:)
2014. aug. 14. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!