Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Miért kapcsol ki magától a...

Miért kapcsol ki magától a számítógép?

Figyelt kérdés
Gondolom ,hogy elromlott valami ha valaki tudja légyszi azt is írja le ,hogy mi romlott el.Nem rendesen kikapcsol ki ,hanem mintha kihúznám.A válaszokat előre is kösz.

2013. máj. 12. 18:28
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Sajna ez így karcsú infó. De. Takarítva volt? Lehet a procin a venti beállt a sok kosztól, felmelegszik ha sokat terheled és kikapcsol. Ez is egy ok lehet. Ilyennel már találkoztam.
2013. máj. 12. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi, holnap kitakarítom és ha nem lesz jó valószínűleg elromlott és már tudom mi mégegyszer kösz.
2013. máj. 12. 20:10
 3/4 anonim válasza:
Sokminden lehet. Nekem ugyanez volt a problémám. Az alaplap volt a ludas. De lehet nálad más is. Bármi ami a tápot "húzhatja". Ez pedig azért ugye eléggé tág kör.
2013. máj. 14. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A processzor melegszik de hiába volt kitakarítva még mindig kikapcsol
2013. máj. 15. 14:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!