Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hogyan tudom eltávolítani a...

Hogyan tudom eltávolítani a chipet a ps2-ből/ el lehet-e egyáltalán?

Figyelt kérdés

Szeretném helyette softmodolni a gépet.


+1 kérdés mert nem várok fél órát:D :


5.50 prome 3 psp-m van, vissza lehet-e rakni az eredeti oprendszert vagy 6.60-at rárakni ? Azt is softmodolnám, vagyis nem nyúlnék a rendszerbe. Előre is köszi.



2013. máj. 12. 11:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Sokkal jobb a chip,mint a softmod ..szerintem . De amugy 19-20-21 vezetekkel van beforrasztva,siman kiszedheto minimalis elektronikai ismeretekkel es egy jo pakaval
2013. máj. 12. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
minek akarsz pspre eredeti szoftvert?
2013. máj. 12. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

ps2:Minek chipet kiszednni?

én mindkettőt használom de a softmod rosszab írott játékokra de jó az elf fájlokhoz.

nem kell kivenni a chipet hogy használd a boot kártyát


PSP: Ha úgy van mint a ps3-nál akkor vissza lehet állítani.

2013. máj. 13. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
a ps2-ben igazatok van, a psp-n pedig be szeretnek lepni a storeba, illetve kiprobalni a remote playt ps3~mal es tort fw-vel hibat ir ki
2013. máj. 14. 15:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!