Galaxy tab 10.1 vagy Ipad 4?

Figyelt kérdés

Melyik éri meg jobban?

Indoklást is írjatok!



2013. máj. 11. 20:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Az iPad Minit erdemesebb. Konnyebb tartani, konnyebb hordozni es ugyanugy tud mindent mint a 10 inch-es testverei. Es megkapja az iOS 7-et is. Hosszu az uzemideje is es olcsobb is.
2013. máj. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem iPad Mini van. Minden gond nélkül alkalmas mindenre. Könnyű, vékony és tud mindent. Melegen ajánlom (pedig hetero vagyok).
2013. máj. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
23%
Android fan vagyok, de ezek közül egyértelműen iPad 4.
2013. máj. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

galaxy tab 10.1-et semmiképp! egy nagy fos! Én az ipad 4-et tudom ajánlani, nekem személy szerint nem jön be az ipad mini hiszen 100 ezerbe kerül, ha már van ennyi pénzem akkor dobok hozzá még egy kicsit és az ipad 4-et venném hiszen a neten már 115-120ért lehet kapni! arról nem is beszélne hogy a minibe nincs retina kijelző és kb ipad 2 tudása van! ami azért egy komolyabb játékhoz (real racing 3) nagyon kevés...

de ha mindenképp minit akarsz akkor vár meg a június mert akkor dobja ki az Apple az új cuccait és hátha lesz benne retinás és egy kicsit gyorsabb ipad mini, bár nekem még akkor sem kéne a mini

2013. máj. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A Real Racing 3 simán fut a Mini hulyegyerek...
2013. máj. 11. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Minden hibátlanul fut az iPad Minin, ez tény és való. IPad Minit vegyél.
2013. máj. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 MártonH válasza:
Én mindenképpen azt mondom, mint pár előttem szóló, hogy az ipad mini teljesen jó, mindent tud és könnyű,kis helyen is elfér. szerintem nézz körül hétvégén a Media Markt webshop-jában, mert eddig ünnepekkor mindig voltak kedvezmények! hátha most is lesz a Pünkösd miatt és ki tudja lehet éppen az ipad mini is olcsóbb lesz.
2013. máj. 17. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!