Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » 1mbit/s a leggyorsabb internet?

1mbit/s a leggyorsabb internet?

Figyelt kérdés

Budapesten lakom. Már 3-4 éve próbálok jobb internetet beköttetni, mivel 1mbit/s-es a netem. Ami elég lassú, ha többen csatlakoznak rá, alig tudok honlapokat megnyitni. Letöltési sebességem 50kb/s feltöltési sebességem 10kb/s. Képeket is alig tudok megnyitni. Videókat csak 240p-ben tudok nézni. T-home-nál vagyok, ahol azt jelzik, hogy a nálunk legnagyobb internet ami elérhető a 20mbit/s. De akárhányszor akarnánk beköttetni valami hibát küldenek. Egyszer sikerült bekötniük az 5mbiz/s-et. Volt is egy-két hétig, aztán újra küldtök egy hibaüzenetet miszerint nem bírta az 5mbit/s-et. Azt mondják, hogy ide 1mbit/s-nél nem tudnak jobb internetet felhozni, de ha már az 5mbit/s-et feltudták egyszer nem értem miért nem megy ez.

Létezik ilyen? Hogy 1mbit/s-nél nem tudnak jobb netet felhozni? Milyen megoldások vannak még a jobb internet érdekében?



2013. máj. 4. 17:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Sajnos létezik. Túlvállalta magát a szolgáltató, nem elég nagy a rendszerük. Amikor volt az 5-ös, egy darabig működött, de lehet, hogy közben bekötöttek ugyanarra a hálózatra még 2-3-8-10 új előfizetőt, és el is fogyott a dolog.
2013. máj. 4. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Miért ne létezne. Te magad írtad, hogy az 5 Mbit/s két hétig ment, aztán nem, akkor mit nem lehet érteni h nem.

A többi szolgáltató mennyit kínál?

2013. máj. 4. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A többi szolgáltató is a matáv vonalát használja, így azok sem tudnak ide 1mbit/s-nél nagyobb netet felhozni. Mobilnet egy megoldás lehet, megéri azt venni?
2013. máj. 4. 17:58
 4/7 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy a többi dsl szolgáltató is a T-hometól bérli a vonalat, esetleg körülnézhetnél a kábeles neteknél fiber, digi upc stb
2013. máj. 4. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ADSL felejtős, ennyit tud. Szenvedtem én is egy jó ideig a szolgáltató által felemelt sebességű ADSL-el (1 mbitről 4-re). Amikor vissza akartam állíttatni az amúgy ingyen megemelt, de üzembiztosan nem működó 4 mbps-t 1 mbps-re, kitalálták, hogy az csak listaáron megy, akcis áron nem, és van egy csomagváltási díj is. Magyarul akartak adni egy lassút, iszonyat drágán. Ez vezetett oda, hogy szerződésszegés miatt (nem tudták garantálni a működést) hűségidő lejárta előtt felmondtam a szerződést, és beköttettem a kábelnetet. Azóta 50Mbps lefelé, 5 Mbps felfelé, lényegesen kevesebb üzemzavarral, mint az adsl-nél volt.
2013. máj. 4. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Persze hogy lehet épp ezért elavult és idejemúlt a telefonvonalas internet-aki épeszű és szeret netezni már rég előfizetett korszerűbb és olcsóbb kábeles/mikrós vagy fiber(optikai)netre!

Te is inkább válassz másik szolgáltatót sokkal jobban jársz mert a t-home-tól lényegesen olcsóbb ajánlatok vannak és a legkisebb sebesség is 5-10 mega körül van.

Érdeklődj a Digi vagy UPC ügyfélszolgálatán vagy nézz szét van e mikrohullámú szolgáltatás/szolgáltató felétek!

2013. máj. 4. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nálam ugyanez a helyzet:(

Három háztömbbel odébb pedig már ott a UPC:(

2013. máj. 4. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!