IPad mini vagy PS vita? Melyiket vegyem? játékram, filmre való kütyüre lenne szükségem!

Figyelt kérdés

2013. máj. 2. 23:10
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
na és persze magammal tudjam hordani
2013. máj. 2. 23:25
 2/16 anonim válasza:
Ipad minit tudom ajanlani. Nekem bevalt. Iszonyat gyors, kenyelmes es konnyu!
2013. máj. 2. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

hát ha több filmet akarsz nézni, és nagy filmes vagy akkor a kettő közül kizárólag az ipad mini.

de ha játékokról van szó, és többet tolsz játékot mint nézel filmet akkor kizárólag ps vita, kb olyan mint egy kézi ps3 , nagyon atom

2013. máj. 3. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Nekem iPad Mini van és iszonyat jó. Vegyél azt inkább.
2013. máj. 3. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Ipad mini.
2013. máj. 3. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Nekem az Ipad Minin minden játék hibátlanul fut és szép a grafikája is.
2013. máj. 3. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

iPad Mini és ezt PS Vita tulajként mondom!

PS Vita-ra a legutóbbi értelmes játék tavaly novemberben jelent meg. Tegnap jött még egy jó játék és elöreláthatólag októberben fog még kettö.

Fél évente jön pár értékelhetö játék, erre még rámegy a memóriakártya drága ára is...nem éri meg, én is fontolgatom már, hogy eladom, mert semmit nem jelentenek be rá...

2013. máj. 3. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Filmre egyértelműen iPad mini (bár 5" is elég nagy már filmnézésre, de még nagyobb kijelzőn még jobb), játékra PS Vita.

PS Vita-ra inkább indie stílusú játékok jönnek, "komoly" játékok meg elég ritkán, szóval ha te PS3 minőségű játékokkal akarsz játszani, akkor a Vita nem a legjobb, van rá pár olyan játék, de nem az a fő profilja.

PS4 megjelenésével viszont lehet a Vita is beindul.

2013. máj. 3. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
42%

Egyébként iPad mini helyett egy olcsóbb tabot is nézhetnél, hisz már 30-35k-ért kapsz egész komoly tableteket, 1280x800-as kijelzővel, tehát nézhetnél rajta 720p-s filmeket, iPad mini 4:3-as kijelzője és alacsony felbontása elég elavult.

És akár egy olcsóbb tab+PS Vita is kijöhetne, vagy egy iPad mini-nél olcsóbb tab, de még mindig drágának számító tab (Nexus 4).

2013. máj. 3. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
42%
*Nexus 7
2013. máj. 3. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!