Segítség ps3 & ps vita?

Figyelt kérdés
Ps vitán remote play al játszanak bf3 at akkor ps3 on is tudok külön bf3 azni? Pl mind 2 ő konzollal külön multizni lehet?
2013. ápr. 21. 21:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Erre konkrét választ nem tudok, de ha jól emlékszem, akkor NFS-ben visszapillantóként használtam a PSP-met.:) A Vita, vagy a PS3 futtatná a gamet? Szerintem ha a Vita, akkor max Ad-Hoc-al egy másik Vitára, vagy Wi-Fi-n keresztül lehetne multizni. Ha a PS3 futtatná, akkor is max. szerintem adatokat tudnál megjeleníteni a Vita képernyőjén.:)
2013. ápr. 21. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Youtube on volt video arról hogy vitán bf3 aztak ugyanúgy vitte min ps3 on csak azt nemtudom h mikor remote play el jatsznak akkor a ps3 használhatatlan vagy azon is lehet játszani külön ugyanazzal a game val
2013. ápr. 21. 21:54
 3/3 anonim ***** válasza:
Youtube tele van ilyen kamu videókkal, konkrétan a PS Vita-t sehogy sem tudod a PS3-mal használni. Nagyon minimálisan van csak a remote play megvalósítva, majd a PS4-el lesz szoros kapcsolatban a Vita.
2013. ápr. 22. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!