Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hogy lehet fülhallgatón dugót...

Hogy lehet fülhallgatón dugót cserélni?

Figyelt kérdés
A dugója kontaktos ezért le akarom cserélni. Szereztem rendes minijack dugót, le is blankoltam. A fülhallgató irányából szintén le van blankolva tehát az össz. 4 ér szabad a burkolattól. Viszont bármilyen variációban kötöm össze, nem szól. Nem értem mi lehet a gond. Kérlek titeket segítsetek! Előre is köszönöm.
2009. szept. 27. 17:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Noh, megmutatni tízszer egyszerűbb lenne, mint leírni. A fullhalgató felől jövö kábelnél van egy belső és külső vezető. A belsők rendszerint piros (jobb) és fekete (bal) színüek, a külső pedig a 2 belső köré van tekerve kb. úgy, mint az antennakábeleknél. A két külsőt összeforrasztod, mert az a test, a minijacknél azt forrasztod rá a leghoszabb gyűrüre (a legalsó). A köv gyűrü a jobb oldal, a csúcson levő pedig a bal oldal. Mielőtt nekiállsz ne felejts el visszafele felhúzni a jack burkolatát a kábelre, különben lesz egy szépen leforrasztott csatlakozód, a borítása meg lemaradt (tapasztalat :D).
2009. szept. 27. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Kábeles dugót vettél, vagy csak dugót szereletlenül?

Egyébként legegyszerűbb, ha kiméred ohm mérővel. A fejhallgató felől jövő 4 vezetékből 2 össze kell hogy legyen kötve, hisz a jack 3 pólusú. ez a kettő a test a jack alsó pontjához kerüljön,a másik kettő tetszés szerinti melegpont a csúcs ill a csúcs alatti csatlakozóhoz.

2009. szept. 27. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
de ne viccelj, amikor 2500,- ért kapsz már tök király philips nagy fejhallgatót, akkor miért akarsz cserélni ?
2009. szept. 27. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nagyon jó kis fülhallgató ez. És nem mindig állok úgy hogy újat vehessek.


Köszönöm a válaszokat.

2009. szept. 28. 08:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!