Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Iphone 4S, iPad mini vagy iPad2?

Iphone 4S, iPad mini vagy iPad2?

Figyelt kérdés
tapasztalatok? melyiknek mi az előnye és hátránya?

2013. ápr. 27. 12:26
 1/7 anonim ***** válasza:

Mindhárom ugyanaz, csak eltérő méretben.

Illetve eltérés még, hogy az iPhone 4S-nek másabb a felbontása, iPad 2-nek és iPad mini-nek ugyanakkora (csak a kisebb kijelző miatt minin nagyobb a PPI, ezért kevésbé pixeles, de azért még kicsit az is pixelek).

2013. ápr. 27. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Valóban, nagyjából ugyanaz. A különbség meg szemmel látható. (méret)


A helyedben egy iPhone-t vennék. Az legalább mindig ott tud lenni a zsebedben. Csak kikapod a zsebedből és bevetésre készen van. Bár közel sem olyan kényelmes a netezgetés mint egy iPad-on.

2013. ápr. 27. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
IPad mini szerintem. Nekem is az van és tényleg jó kis eszköz.
2013. ápr. 27. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igazából fontos megemlíteni hogy ugye az iPad nem telefon! Tehát ha van telefonod amit szeretsz, és azon tudsz telefonálni és jó meg minden, akkor iPad-et vegyél inkább, mert netezni tényleg kényelmesebb rajta. Ha le szeretnéd cserélni a telefonodat akkor inkább iPhone-t vegyél mert azt tényleg csak zsebre teszed és bárhol, bármikor hívhatsz, smsezhetsz, netezhetsz és bármi más. azonkívül az iPhone-nak is jó kamerája van, bár az az újabb generációs kiadással fejlődött, de pl iPad-ből én a helyedbe iPad 3-at vennék (nekem az van) mert itt viszont hiába "újabb" a mini, továbbfejlesztve nemigen van. Szóval hamár rászánsz annyi pénzt hogy vegyél egy ilyet, akkor kívánom hogy találd meg a számodra megfelelőt, mert ugye ilyen árú dolgoknál nem mind1 melyiket válsztod mert egy/két/öt éven belül nem valószínű hogy lecseréled.
2013. ápr. 27. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Még az ipod touch 5 ben is gondolkodtam.
2013. ápr. 27. 17:58
 6/7 anonim ***** válasza:
Hidd el, hogy csakis az iPad Mini ami megfelel neked!!!
2013. ápr. 27. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

#5


Ha már nem tud telefonálni, akkor inkább iPad legyen.

2013. ápr. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!