Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ue40eh6030 ntfs fájlt lejátsza?

Rawen18 kérdése:

Ue40eh6030 ntfs fájlt lejátsza?

Figyelt kérdés
Ha a pendrivot átformázom a hd filmek miatt ez a készülék felismeri és lejátsza??
2013. ápr. 26. 16:28
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen, felismeri és játssza is róla.
2013. ápr. 26. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Igen,felismeri.
2013. ápr. 26. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ez nagyon jó hír és ha jól tudom 32 gb ig felismeri a pendrivot így lehet nézni a full hd 3d filmeket :))) köszi
2013. ápr. 27. 07:36
 4/9 anonim ***** válasza:
1TB-ig a külső HDD-t is felismeri simán.
2013. ápr. 27. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
csak saját áramellátás kell neki igaz?
2013. ápr. 28. 07:03
 6/9 anonim ***** válasza:
Én a 6100-as tv-hez nemrég vettem 1TB-os HDD-t. Igen, Te lehetőleg olyat vegyél, ami külön tápról működik. Én nem így tettem, és hát kicsit döcögősen, de működik. Ha a 0-5-ös USB aljzatba dugom nem, csak ha az 1A-es külön HDD aljzatot használom. Kicsit ott is erőlködik, mintha kattogna egy picit, de azért megy.
2013. ápr. 28. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Az igazat meg vallva,nem érdemes nagy külső HDD-t(1-2TB) venni,mert ha elromlik bukod az összes rajta lévő adatot.

Pont két nappal ezelőtt futottam össze,egy nagyon jó ismerősömmel,és szóba került ez a dolog mivel én is szeretnék venni egy külső HDD-t azt mondta most dobott ki 5 TB adatot meghaltak a nagy méretű külső vinyói (2TB-os,két db1TB-os,és 1.5TB-os). Inkább 350GB vegyél 2-3db-ot,így nem állandóan csak,egy lesz használatban. Egyébként ekkora méretnél meg nem fontos a külön áramforrás.

2013. ápr. 28. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Értem sajnos a legutóbbi tvm-nél úgy jártam h vettem egy LG 500gb-os külső hdd össze dugtam a tv-vel de fel sem ismerte még nem 3d volt sima full hd!
2013. ápr. 29. 07:32
 9/9 anonim ***** válasza:
Amikor a haver vette a 750GB Verbatim külső HDD-t először a TV-re csatlakoztattuk nem ismerte fel,mint kiderült először a PC-re kellet csatlakoztatni,akkor aktiválódott rajta valami program utána már gond nélkül felismerte a TV.
2013. ápr. 29. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!