Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen formátumba írjam ki a...

R Daneel Olivaw kérdése:

Milyen formátumba írjam ki a cd t kocsiba hogy lejátsza?

Figyelt kérdés
akárhányszór ráírtam cd re a zenéket a kocsi hifije nem játszotta le. valaki küldhetne egy linket valami programról amivel rendesen át tudom konvertálni a számokat amilyenre kell kösz

2013. ápr. 19. 18:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Semmi extra nem kell. Bármivel kiírható szinte. Én a dvd író mellé kapott nero val írom. Milyen a lejátszó? Mp3 mas? Akkor sima adat cd be írd, ha audio csak akkor pedig audio lemezt válazd, ezesetben majd a program megoldja a normalizálást stb. A lényeg, hogy lassan írd ki, lehet az a baja. Nem minden lejátszó boldogul ha gyorsan irod ki. Nekem az autóban kenwood mp3 van, az olvassa mindegy hogy írom ki. A benti hifi viszont csak 16x ig hajlandó.
2013. ápr. 19. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

oké kösz de van valami olyan is h ha adatba írom asszem akkor csak valamennyi percet enged ráírni a cd re.

akkor ne az adatot válasszam nem ? nekem az kell h mind a 700 megát rárakhassam

2013. ápr. 19. 18:21
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem. Adatba, az mp3 mat lehet. Hozzáadás a neroba ott bepakolgatod mappástól a zenéket. Egy album kb 100mb mp3ba. Abból rámegy 7.

Audióba korlátozottabb. Ahhoz kell az audiolrmezt választani, ott is hozzáadás, és átkonvertálja kiírja. Ùgy egy album lesz rajta, esetleg kettő ha ráfér.

De ha mp3 van a kocsiba, akkor adat cd írás. És szerintem próbáld lassan írni, mert max az lehetett a baja. Hacsak nem ismeretlen zeneformátum, de azt nem gondolnám.

2013. ápr. 19. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!