Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Szerintetek melyik a jobb? HP...

Viraag1 kérdése:

Szerintetek melyik a jobb? HP Pavilion g6-2301sh D4Y24EA vagy Lenovo IdeaPad G585 59-366701?

Figyelt kérdés

HP: Intel® Pentium 2020M 2.4GHz CPU, 6GB RAM, 750GB HDD, AMD Radeon HD 7670M 1GB VGA

Lenovo: Intel Pentium Dual-Core B960 2,2GHz CPU, 8GB RAM, 1TB HDD, NVIDIA GeForce GT 635M 2GB VGA

A HP 124.900 a Lenovo 129.900...

Otthoni használatra kell, zene hallgatásra netezésre, filmnézésre esetleg játékra.

Érdekelne a márka megítélése is, mert mindkettőről hallottam jót is rosszat is és így nehéz dönteni.


2013. ápr. 24. 21:47
 1/1 anonim ***** válasza:

A lENEVO KICSIVEL JOBB MINT A HP.

Őszintén szólva én mindkét markával meg vagyok elégedve ár és minőség aranyban elég jók.

Szerintem ezek közül akármelyiket választod nem fogod megbánni.

De ha mégis választanod kell akkor én a Lenevo-t ajánlom .

De ha erre a HP modellre valahol ráakadsz 2Gb VGA-val akkor válaszd azt de ha nem akkor maradj a Lenevo-nal

2013. ápr. 25. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!