Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » NVIDIA GeForce GT645M 2GB vs....

NVIDIA GeForce GT645M 2GB vs. Crysis 3 (vajon elfut-e? )

Figyelt kérdés

Szóval a lényeg:

A gép amit kinéztem egy Lenovo Ideapad Z500 [fontosabb paraméterei: Proci: Intel Core i5-3210M(3,1 GHz turbo), Memória: 4GB DDR3 1600Mhz, Videókártya: NVIDIA GeForce GT645M 2GB] ez a gép tudná futtatni a crysis 3-at?


Ui.: A gép nem csak játékra kellene, de az is egy fontos kritérium számomra. Ja és ha tudjátok légyszi valami olyat is írjatok, hogy ha elfut akkor mire számítsak (teljesen low grafika vagy ultrán is fut akár...)



#Crysis 3 #Lenovo Ideapad Z500 #nvidia geforce gt645m
2013. márc. 15. 20:17
 1/4 anonim ***** válasza:
74%

El fog futni rajta. A videokártyával nem lesz gondod.

Itt a tezst hozzá: [link]

A lap alján találhatóak a játéktesztek hozzá, fps értékekkel megspékelve.


A procid viszont teljesen le lesz terhelve játék közben. El fog futni rajta, de rettentően melegedni fog, a hűtőpad kötelező ha játszani is akarsz.

Hosszútávon az i7-tel jobban járnál, ha sokat játszol rajta.

Ezek pusztán csak javaslatok a tapasztalataim alapján.

2013. márc. 15. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Válaszodat nagyon szépen köszönöm! Megnéztem a honlapot és utánanéztem az i7-esnek is. Még gondolkozom a dolgon, hogy mi legyen, de tényleg sokat segítettél. ;)
2013. márc. 16. 00:41
 3/4 anonim ***** válasza:
Örülök, ha segíthettem :)))
2013. márc. 16. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Berti_92 ***** válasza:
Abszolút megerősítem az első hozzászóló állítását. Egy dolgok viszont kérdeznék tőle: Hogy érted azt, hogy teljesen ki lesz használva az az i5-ös proci? O.o Ez ugye azt jelentené, hogy CPU limit van, és nem tudja kihajtani a kártyát. Ez viszont (nem kötekedésből mondom) nem igaz. Még a Pentium B980 is simán kihajtja, hát még egy i3-as, pláne ez az i5-ös! Ami azt jelenti, hogy marad még szabad erőforrása, ami azért hasznos dolog. Mindazon által igen, lehet gondolkodni az i7-esen, viszont figyelembe kell venni azt is, hogy az alapprocesszot egy B960-as ha jól tudom (amivel az alapmodell jön), és a teszteken mért és megállapított "kiváló hűtés és alacsony zajszint" arra jellemző, az i5-össel már jobban melegszik, hátmég a 8szálas i7-essel :D Ez nem feltétlen hátrány, de van akit zavar ha forró a laptop :)
2013. ápr. 16. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!