Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mi a kulonbseg a Nikon D7000,...

Mi a kulonbseg a Nikon D7000, es a D7100 kozott?

Figyelt kérdés
Sejtem, hogy egy 100 as )ha-ha), de erdekelne mik a lenyeges fejlesztesek, es kulonbsegek a 2 gep kozott.

2013. ápr. 21. 21:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Én meg azt nem értem, miért egyszerűbb gyk-n kiírni egy kérdést a google használatánál egyeseknek.. Beütöd a keresőbe, hogy D7000 D7100 és rögtön az első találat.. Ennyire bonyolult?
2013. ápr. 21. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én meg azt nem értem miért nem lehet a kérdésre felelni, minthogy itt okoskodsz. A száraz adatokon túl érdekelne a kezelhetőség, és egyéb tapasztalatok a gépekkel kapcsolatban, amiket nem találok meg közvetlenül a képfelbontás mellett...
2013. ápr. 22. 20:51
 3/6 anonim ***** válasza:
Gondolod van különbség kezelhetőségben a d7000 és a d7100 között?
2013. ápr. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

De tessék, itt a google első találata. Bezony, itt nem csak a megapixelszám-különbségek vannak felsorolva.


[link]

2013. ápr. 22. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ezeken az adathalmokon már régen átrágtam magam. Annyi változott, hogy nem két oldal között ugrálok, hanem most minden egy helyen van. Látom még mindig nem érted, hogy mire gondoltam. Olyan dologra, amit nem tüntetnek fel. Most mondok egy konkrét példát, aztán remélem utána leesik a tantusz. Pl odébb raktak egy fontos gombot 3 milliméter-el, ami most már sokkal jobban kézre áll. Ez egy lényeges fejlesztés, és különbség lenne elvileg az elődhöz képest.
2013. ápr. 23. 19:54
 6/6 anonim ***** válasza:

Azt írtad, tapasztalatok érdekelnek a gépekkel kapcsolatban, tehát egyiket sem birtoklod.


Ha egy fontos gombot arrébb raknak, mivel úgysincs d7000-ed, nem tűnik fel a változás.


De segítek, mégegyszer: nem ok nélkül linkelten be az összehasonlítás-táblát. Ha téged a benne lévő dolgok, változások nem érdekelnek és olyan dolgok izgatnak, hogy az "utód" d7100-on ergonomikusabb a gomb-elrendezés..akkor ne vegyél dslr-t.


Külön vicces, hogy a d90-utód d7k szériánál szempont ez neked. Ugyan ez nem belépőszint, de viszonylag közel van hozzá. A Nikon cirka 10 éve forgalmaz belépő tükrös gépeket, gondolod most esne le náluk a tantusz, hogy jé, ha kicsit balra rakom a menügombot, sokkal-sokkal felhasználóbarátabb lenne az amúgyis kicsit hülyebiztos gépünk?

2013. ápr. 23. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!