Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » 5.1 hangfalszett rákötése...

5.1 hangfalszett rákötése laptopra?

Figyelt kérdés
Van egy Genius 5050 v2 hangfalszettem és rca (analóg) rávan kötve a laptopra. Egy VIA VT1708S hangkártyám van amiben én még nem találtam 5.1-et. A baj az lenne, hogy minden a laptop alap hangszóróját érzékeli nem a hangszórót de a hang az megy meg minden. Nem lehetne valamit kezdeni vele ? Frissített 6.0 VIA és sajnos régebbi (mert nem találtam újabbat) SRS Premium Sounds (ezt lehetne valahol frissíteni ? )
2013. ápr. 17. 21:19
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia

[link]


Valami ilyesmi kéne hozzá, hogy az 5.1 jól érvényesüljön.

2013. ápr. 21. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tehát egy külső hangkártya megvásárlása ?
2013. ápr. 21. 17:58
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia

Ha a laptopra rákötöd, jack -rca -val fejlhallgató kimenetre és nem szól akkor nincs más megoldás.

2013. ápr. 22. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
RCA kábelel van rákötve a fejhallgató részre van hang meg belehet állítani a videólejátszónál ha olyan a film, csak úgy szimplám játékoknál bárminél az 5.1 meglegyen, meg kaptam is hozzá 5 kábeles kábelt.
2013. ápr. 23. 17:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!