Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Szerintetek ezzel a rendszerre...

Szerintetek ezzel a rendszerrel működik a mindig tv?

Figyelt kérdés

A mindig tv térképén azt jelzi hogy csak tetőantennás vétel érhető el.Csak az A és C multiplex kell.

Jelenleg a padláson van egy lepke antenna beépített erősítővel.A tetőterén át megy le a kábel (a tetőtérbe van egy elosztó de az már nem kell)majd lent van az antenna tápja és úgy megy be a CRT tévébe.A jelenlegi analog rendszerbe tűéles a kép.



2013. ápr. 16. 20:12
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom, milyen az a CRT TV. Ha nincs benne a MINDIG TV vételéhez adapter, akkor kell venned egy hozzávaló beltérit.

Az antenna jó lesz ehhez is.

2013. ápr. 16. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Rendben

Igen azt el felejtettem írni egy Wayteq hd-95cx lesz 12 hónap extrával ha minden igaz.

2013. ápr. 16. 21:29
 3/5 Kohinoor válasza:

Sajnos ezt itt senki sem fogja megmondani, mindenképp ki kell próbálni.


Ha neten rendeled a beltérit, élhetsz a 8 napon belüli elállás jogával. Hipermarketek is vissza szokták venni, de ez nem kötelességük.

2013. ápr. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha az analóg adás jó, akkor nagy eséllyel a digitális is jó lesz. Én is lepkét használok és tökéletes a vétel. Egyébként a térkép nem 100 %-osan ad pontos adatot, pl. nekem is tetőantennát javasol, miközben egy darab jól elhelyezett dróttal is bejönnek a digitális adások.
2013. ápr. 17. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszolóknak ma jutottam el oda hogy megcsináljuk.

Az antennán semmit nem állítottam annyi van hogy az elosztó egyik ága megszűnt és egy toldó lett helyette.

Elsöre sikerült befogni mind a 3 multiplexet + az A és C-t 2helyen is ,illetve még osztrák adók is jönnek holott a határtól kb 40km-re vagyunk és nem is sík a terep.

A jel átlagosan (magyar muxokon) 89/85 az osztrákot nem néztem.

A kép és a hang is nagyon jól megy és meg is lepődtem hogy a kábelezés 1-2 helyen elég gányos de ezt majd javítom

2013. ápr. 29. 19:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!