Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Szerintetek megéri venni xbox...

Szerintetek megéri venni xbox 360-at? ,

Figyelt kérdés

az a bajom hogy sokat hallom hogy elromlanak az xbox-ok és félek rá költeni pénzt nem akarom állandóan szerelőhöz vinni

az egyik rokonomnak van xbox 360 kinect-je és azthallom hogy állandóan beszarik neki (pedig nem tescoba vették:)..)

bár ez nem is ettől függ ,, na de mit ajánlatok,.. mit tegyek?


2013. ápr. 7. 15:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Megéri venni. Csak a régi Fat Xbox-oknál fordult elő túlmelegedés, de az új Slimeknél már orvosolták ezt a problémát. Kinect viszont hülyeség. Egyébként ha elromlik akkor van rá 2 év gari. :D
2013. ápr. 7. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az első hülyeséget mondott

Nekem Xbox 360 Arcade,Xbox 360 Elite és Xbox 360 slim 4 gb konzolom is volt és mindegyik bedöglött ! Mindegyiknél a 4 led, a Slimnél is ugyan az. Nem mondom,hogy ne vegyél xboxot mert nagyon jó meg azt használok de ezzel legyél tisztába

2013. ápr. 7. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Salvatore válasza:
Nekem 4 éve van xbox 360om és semmi baja nem volt még soha..Annyi hogy mikor kilépek várok pár percet és csak aztán kapcsolom ki és akkor nem fő meg a gép..ezt tanácsolták nekem annak idején és még azóta is jó.
2013. ápr. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2013. ápr. 8. 14:13
 5/5 yellowiesel válasza:
Egy éve van slimem és semmi baja sincs meg barátomnak több éve slim van és az is jól működik még viszonylag olcsó is egy gamer pc-hez képest ami minimum 120e
2013. ápr. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!