Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen digitális rajztáblát...

Milyen digitális rajztáblát vegyek?

Figyelt kérdés

szereznék hobbi szinten rajzolgatni esetleg animációt készíteni már ki néztem egyet de több infó kellene a használatáról álltalánosságban

[link]

arra lennék kiváncsi hogy pl photoshopnál rétegek képkockák váltása mennyire körülményes tehát mennyire lehet elszakadni a számítógéptől hogy ne kelljen állandóan az egérhez vagy a billentyűzethez nyúlni


2013. ápr. 6. 15:30
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Először is, ne vegyél Genius terméket. Nekem volt kettő. Az egyik bírta 2 hónapig aztán elkezdett "hülyeségeket csinálni", a másik pedig jelenleg csodás tálca...

Bocsi, remélem nem gond ha egy régebbi válaszomat most ide is bemásolom:

Egyedül a Wacom termékekben lehet bízni! Volt már Trust és Genius márkájú táblám is, de mind igencsak rossz volt (használhatatlan szoftver, rossz érzékenység, gyorsan karistolódás).


Itt nézz körbe, korrekt áraik vannak (igaz, ha valami jó, annak megkérik az árát), tényleg értenek a témához, készségesek és még magyar nyelvű tájékoztatót is adnak (máshol nem)!

[link]


Én ezt a táblát használom már jó ideje és nagyon bejön

[link]


Kényelmes, a toll mágneses technikát alkalmaz, így nem kell benne elemet cserélni, könnyű és végig ugyanolyan minőséget biztosít később is (egyedül a tollnak a hegyét kell cserélni). Van rajta 4 gomb, ami kényelmes és jól lehet használni. A szoftvere nagyon jól használható, könnyen állítható.

--- itt vége a bemásolt résznek


Lehet az A6-os méret kicsit kicsi lesz, akkor vegyél egy A5-öst. Igaz az már nem kicsit drágább...

A Wacom táblákat a PS-ban nagyon kényelmesen lehet használni. Az A5-ös méretűn még netezni is lehet a kézérzékelő használatával.

2013. ápr. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
a két link nem működik de ha wacom akkor a pen&touch ra gondoltam mert azon lehetne két ujjasan forgatni nagyítani de állítólag radir nincs hozzá animációhoz mennyire értesz eleinte ilyen stickmannel kezdeném de a már lerajzolt és kidolgozott karaktereket utólag bábokként mozgatni mennyire egyszerű
2013. ápr. 9. 08:59
 3/3 anonim ***** válasza:

Igen, a Pen and Touch a legjobb. Itt a két link:

[link]

[link]

2013. ápr. 9. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!