Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ps vita vagy PC tablet, netán...

Pink07 kérdése:

Ps vita vagy PC tablet, netán egy Okostelefon, melyiket válasszam?

Figyelt kérdés

körülbelül 30-35000ft lenne valamelyikre.


Ps vita csak használtan jönne össze, plusz nem tudom, hogy flashelték e már, mármint viszi-e a kalóz gaméket. :) Azt tudom, hogy a psp játékokat viszi, azt már megoldották.


Konkrétan erre kéne valamelyik:

A tesóm ír a laptopon, és nekem kéne valamilyen unalom űző. Plusz hogy én is word dokumentumot szerkesszek, meg irkáljak. A ps vita-ba van ilyen funkció?


Az okostelefonban? De nem szoktam telefonálgatni, így inkább tablet, az meg ennyi pénzből van flash videó az interneten?



2013. ápr. 4. 19:23
 1/8 anonim ***** válasza:

Okostelefon ugyanazt tudja, mint a tablet, de 35-ért nem kapsz jó telefont.

Tehát máris leszűkítettük PS Vita-ra vagy tabletre.

PS Vita-t nem igazán ajánlom az ilyen szerkesztgetős dolgok miatt, hisz mégis egy zárt rendszerről van szó, tehát kevesebb alkalmazás van rá, mint egy tabletre, akire igazából bárki fejleszthet.

PS Vita játékra egyértelműen jobb, mint akármelyik tablet, de minden másra tablet.

35-ért kapsz is jót újonnan, Wayteq xTab 70dci.

Ennél jobb nincs ennyi pénzért.

2013. ápr. 4. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

valóban jó ajánlat. :)

de azt esetleg nem tudod, hogy a ps vita már flashelve van e? :)

2013. ápr. 4. 21:17
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem vagyok otthon a témában, de még torrent oldalakon egy PS Vita játékot sem láttam (bár nem is kerestem őket, de azért egyet már biztos láttam volna, ha van), szóval szerintem nincs még feltörve.
2013. ápr. 5. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
én is kutakodtam, és nincs. :(
2013. ápr. 5. 16:48
 5/8 anonim ***** válasza:
Egyébként előfizetsz PS+ra és kapsz annyi játékot ingyen (ha nem számoljuk bele az előfizetés díját) annyi játékot, hogy nem fog hiányozni egyáltalán a letöltés.
2013. ápr. 5. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Word dokumentum szerkesztésre egyik se való... A Vita nincs feltörve és a PSP-s játékokat is csak úgy viszi ha a PS Storba megveszed őket. Szerintem Vita vagy telefon!
2013. ápr. 6. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

#6


Igaz, hogy PC-hez képest még egy tableten is elég nagy kín a szövegszerkesztés vagy bármilyen komolyabb feladat, de ott legalább van rá lehetőség. Előbb-utóbb meg azért belejön az ember, annyira sosem lesz gyors és egyszerű, mint egy gépen, de mondjuk ha vesz hozzá az ember egy billentyűzetet meg egy egeret akkor már eléggé megközelíti.


Okostelefon meg ha 100+ ezer forint lenne a keret akkor tényleg jobban megérné, de míg 35-ért kapsz egy Xperia tipo-t, ami jó telefon, de egy 35 ezres tablet, mondjuk Wayteq xTab 70dci sokkal jobb nála.

2013. ápr. 6. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én a PS vitát ajánlom de ha te ilyen flashes meg kalózkodó vagy akkor vegyél magadnak egy wc-t és dugb bele a fejedet. A ps vitát nem törték fel, az való legjobban játékra. Egyikkel sem lehet wordozni max jegyzetelni vagy windowsos tablettel de az 100k+ költség. Inkább valami gagyi laptop ha annyira akarsz wordozni de 35k-ért nagyon ratyit kapsz használtan. Ennyi pénzért én a helyedben nem vennék semmit hanem még gyűjtenék...... Bár ha veszel valamit akkor én a vitát ajánlom, az enyém nagyon jól szuperál. :)
2013. ápr. 6. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!