Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen játékot vegyek PC-re?

Milyen játékot vegyek PC-re?

Figyelt kérdés

Minden játék szóba jöhet,xbox-os voltam ezért ott sok játékot kivittem,most adtam el,ma vettem új gépet.

Ezeket vittem ki xboxon : far cry 3,black ops 2,borderlands 2,tomb raider(új),AC 3,Sleeping Dogs,GTA 4 Complete Edition,Aliens : Colonial Marines,Mw3,meg sok mást.


Far Cry 3-ban gondolkodtam megint,megéri? Vagy inkább valami mást?Várom a tanácsokat!


2013. márc. 22. 23:14
 1/3 anonim válasza:

Üdv!


Ezekben a játékokban amit leírtál, van némi stratégiai jelleg, úgyhogy tudnám ajánlani a Dragon Age 1-2 -t.Nem tudom, hogy hallottál már -e róla, de megéri kipróbálni! :)

Ha esetleg szereted azokat a stratégiai játékokat amik csak stratégiaiak, akkor a Stronghold szériát ajánlanám. Esetleg Diablo 1-2, StarCraft, Legend of League, és az örök klasszikus, a Minecraft! :)

Ha nagyon unatkozol, akkor kijátszhatod a CoD szériát, vagy esetleg a GTA szériát! A Far Cry széria is jó, de PC-n az AC is élvezhető, főleg erős gép esetén!


Ha valami okból Minecraft -ot választanád, akkor eszméletlen módok és textura pach -ek vannak, és adventure, survival, parkour mapokat is kijátszhatsz!


Amúgy a Skyrim is nagyon cool game! :)


De akár a Super Mario -val is játszhatsz! :)


Tiéd a döntés! :)


Remélem segítettem! :)

Üdv.:Stage

2013. márc. 22. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Helló!Köszi a tanácsot,de nem vagyok egy nagy MMOPRG vagy hogy írják,rajongó,ezért Skyrim,Starcraft nem jön szóba!

Viszont lehet kitolom a Far Cry szériát! :)

Jöhetnek még tanácsok!

2013. márc. 22. 23:57
 3/3 anonim ***** válasza:
Személyesen az ac3 at ajánlom, a far cry 3 at 1 szer vittem végig de az assassins creed 3 at 4 szer is kivittem de úgyérzem hogy kiviszem 5-re. Úgyhogy én az ajánlom :)
2013. márc. 25. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!