Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen játékot vegyek ps vita...

Milyen játékot vegyek ps vita -ra?

Figyelt kérdés
Már van Cod, AC3, LBP. Ezek közül szeretnék választani: Uncharted Golden Abyss, Rayman Origins, NFS Most Wanted 2012, Fifa13. Melyiket válasszam? Köszi előre is!

2013. márc. 5. 17:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Fizess elő PS+ra és kapsz Uncharted-ot és még azon kívül vagy 10 játékot rá.
2013. márc. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nem jó mert nem tudok letölteni wifi nélkül és az előző tolaj nem adta meg az account jelszavát így benéztem. Ja és nem alternatívát kértem hanem játékcímet.
2013. márc. 6. 13:33
 3/6 anonim válasza:

Uncharted

nekem meg van, és nagyon jó

Most Wantedot viszont ne vegyél(sajnos ez is megvan nekem)nagyon rossz a grafikája és szerintem unalmas

a többit nem ismerem, de fifa 13-ról van demo, amit le tudsz tölteni

Remélem segítettem:)

2013. márc. 8. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ja unchartedet fogok venni és utánna jön a fifa13! :)
2013. márc. 8. 14:41
 5/6 anonim ***** válasza:
PS vitára ezeken kívül most a Soul Sacrifice lesz nagyon jó(május 1.én jelenik meg!), most inkább persona 4: goldent lenne érdemes venni.
2013. márc. 26. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
A persona 4 nekem nem jön be inkább Mortal Kombat és fifa 13 de a soul sacrife beszerzős nekem is.
2013. márc. 27. 18:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!