Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » FM Mp3 Transmitter (autóba)...

FM Mp3 Transmitter (autóba) segítség! (? )

Figyelt kérdés

Sziasztok, az lenne a bajom, hogy miután bedugom a szivargyújtóba, az automata kereső nem találja meg a választott csatornát, hiába próbálgattam különbözőket. Jó, kézzel megtalálom megy is a zene, de kb 1 perc múlva a rádió gondol egyet, és elkezd automatán keresni, és a talált magyar rádiót tolja be...

Hogy lehetne memorizáltatni, hogy maradjon ezen, és ne menjen tovább? (Skoda Fabia)

Köszi



2013. márc. 18. 21:25
 1/3 dirtboy ***** válasza:

sajnos nem tudok segíteni de hogy kicsit vigasztaljalak nekem is ugyan ez volt a gond.

én azt hittem a transmitterrel van a gond mert csak egy olcsó vacak volt.

neked nincs olyan hogy fogja a transmitter és egy kis idő után kikapcsol magától?

2013. márc. 18. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nem, még nem csinált ilyet. De érdekes, faternak full jól megy, semmi gond, még az automata kereső is megtalálja :/ (mondjuk neki merci Vito-ja van, de hát na :D )
2013. márc. 18. 22:27
 3/3 dirtboy ***** válasza:

nem hinném hogy a kocsi fajtája számítana,inkább a fejegység meg az antenna na meg hogy legyen jó a szivargyújtó.

hogy az merci vagy skoda vagy micsoda szerintem tök mindegy.

2013. márc. 19. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!