Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » CD lejátszó bekötés autóba?

Levi 924 kérdése:

CD lejátszó bekötés autóba?

Figyelt kérdés
Helló mindenki! Hatalmas gondban vagyok, vettem egy porsche924-et még régebben de eddig nem használtam bizonyos okok miatt. De amúgy már készen van, csak egy probléma van vele. Az előző tulaj kábelestöl ki vette a magnó fej egységet és nem tudom hogy honnan kössem be. Ebben szeretnék segítséget kapni.

2013. jan. 30. 09:31
 1/2 anonim ***** válasza:

Amire szükséged lesz:


Kell egy stabil állandó pozitív szál (akku plusz). Kell egy gyújtás-kapcsolt 12V szál, kell egy stabil testelőszál, Valamint a hangszórók vezetékei, és egy antennakábel.


A három tápszálat gond nélkül ki lehet mérni. A hangszórók vezetékét is egy ohm mérővel/szakadásvizsgálóval mérni lehet, vagy ha tudod a színét akkor még jobb. Ha ISO csatlakozós a rádió, akkor kell még egy szabvány ISO csatlakozó pár, funkciótól függően ilyen:


[link]


vagy ilyen:


[link]



A bekötésnél a vezetékeket forrasztani kell, és zsugorcsővel szigetelni. Így szakszerűen, és szépen be lehet szerelni.

2013. jan. 30. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ha gyújtás nélkül akarom használni? Akkor ugyan ez a bekötés csak gyújtás nélküli vezeték?
2013. jan. 30. 13:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!