Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Kenwood autórádióhoz kéne egy...

Kenwood autórádióhoz kéne egy kis segítség. Valaki?

Figyelt kérdés
Tehát a problémám az,hogy egy iso csatlakozóval felszerelt autóba raktam ilyen átalakítóval [link] és ha belemegyek egy gödörbe pl akkor elhallgat minden és csak akkor szól újra ha kicsit megmozgatom,akkor is van,hogy csak az első hangszorópár szól.a régi rádióhoz "clarion"nem kell ilyen átalakitó egyből csatlakozik bele az iso és rendben van minden,tehát a kocsi kábelezése rendben van.előfordulhat,hogy ez az átalakító a ludas?pl megtört vagy kilazult valamelyik vezeték benne.a rádióba stabilan bepattan és nem mozog benne az ajzat.
2009. szept. 15. 18:10
 1/3 anonim válasza:
hali. ilyet még nem halottam szerintem a készülékbe a gond. de valami még nem világos rádiót hallgatsz olyankor vagy cd-t mert ha cd-t akkor lehet hogy a rázkódásvédelemmel a probléma.tudtommal a kábelezésnek ehhez semmi köze.tipp vidd vissza ahol vetted garancia ha még van akkor kipróbálják ott is majd kiderül hogy hol a probléma.
2009. szept. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az hogy a vezetékek sokaságában hol van a kontakt hiba,azt neked kell megtalálnod, vagy irány az autóvillamossági szerelő.

Ezt így senki nem mondja meg neked "látatlanban" interneten.

Egy szép szombati szabadnapodon tessék nekiállni, keresni a hibát,mozgatni a vezetékeket, és remélhetőleg megtalálni a rossz kontaktot.

2009. szept. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
csak arra lennék kiváncsi,hogy ilyen előferdülhet e?már,hogy a csatlakozókból kijövő drótok kilazulnak megtörnek.amúgy rádiónál van cd-t nem nagyon hallgatok.tudom,hogy millió variáció van és a készülék sem új már a bratyomtól örököltem nála minden jó volt.A régi is jó csak ez valamelyest nagyobb tudású,és ha csak a kábel miatt van akkor megéri az a 2000-2500 ft amibe kerül ha a készülék rossz akkor kidobott pénz amikor most minden fillér ugye.azért köszi a válaszokat
2009. szept. 15. 23:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!